با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تغییر معادله تخصیص ارز به کالاهای اساسی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس گفت: اگر دولت معادله تخصیص ارز به کالاهای اساسی را تغییر ندع=هد قطعاً نمایندگان ورود کرده و این معادله را تغییر می‌دهند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم،  با اشاره مصوبه مجلس برای اختصاص ۱۴ میلیارد دلار از منابع ارزی جهت تأمین کالاهای اساسی، گفت: دولت همچنان اصرار دارد تا این ۱۴ میلیارد دلار در اختیار خودش باشد اما تاکنون برنامه‌ای در این زمینه به مجلس ارائه نکرده است.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم تفاوت این ۱۴ میلیارد دلار را با ارز نیمایی حساب کنیم رقمی بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد تومان است، ادامه داد: کل یارانه‌ای که در حال حاضر به مردم پرداخت می‌شود ۴۱ هزار میلیارد تومان است که این خود نشان می‌دهد مجلس رقمی بیشتر از یارانه‌ها را در اختیار دولت قرار داد تا در تامین کالاهای اساسی به مردم کمک کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با تاکید بر اینکه تاکنون مردم ورود این ارزی که به دولت برای تامین کالاهای اساسی داده شده را حس نکرده‌اند، گفت: قیمت اجناس به ویژه کالاهای اساسی به قدر افرایش یافته که برای مردم عادی مشکلاتی ایجاد کرده که این موضوع در دیدارهای مردمی که نمایندگان دارند به وضوح دیده می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: اگر دولت روش تخصیص ارز به کالاهای اساسی را تغییر ندهد قطعاٌ مجلس معادله این موضوع را تغییر خواهد داد.

انتهای پیام/

  شیخ حسین انصاریان در واکنش به رقص زنان در مراسم افتتاحیه فوتبال غرب آسیا: در باورمان نمی‌گنجید در حریم مقدس و پاک کربلا زنان رقاصه و نوازنده حضور یابند / این اتفاق یادآور فساد بنی‌امیه و وارث یزید و یزیدیان بود

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی