با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

واکنش علی مطهری به برخی گشایش ها در حصر موسوی، رهنورد و کروبی

دو نماینده تهران در واکنش به انتشار خبر رفع پاره‌ای از محدودیت‌های ارتباطی برای محصوران گفتند: اینکه تلفن همراه و ماهواره در اختیار محصوران قرار گیرد مسکن موقتی است و داروی اصلی نیست.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ قاسم میرزایی نیکو درباره کاهش محدودیت‌ها برای محصوران و در اختیار گذاشتن برخی امکانات به آن‌ها،‌ گفت: ظاهراً گفته شده است برخی از محدودیت‌ها برداشته خواهد و امکاناتی به این افراد خواهند داد، اما معتقدم رفع حصر یعنی این‌که فرد بتواند مانند من و شما آزادانه رفت و آمد کند،‌ جلسه بگذارد و زندگی کنند.

 

این عضو کمیته رفع حصر خاطرنشان کرد: شاید بگویند که خطراتی از لحاظ امنیتی این افراد را تهدید می‌کند که قابل قبول نیست. آقای رئیسی ریاست قوه را امروز بر عهده دارند و امیداواری ما این بود که با وجود ایشان فضای نوینی در قوه قضائیه ایجاد شود و مشکلات این چنینی را رفع کند.

 

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع این نیست که با رفع حصر چه مشکلاتی حل خواهد شد،‌ مهم این است که این مبحث دغدغه جمع کثیری از مردم است. برای رفع حصر یک اراده و کمک لازم است تا هرچه زودتر صورت گیرد.

 

وی با اشاره به در اختیار قرار دادن برخی از امکانات به محصوران، گفت: متوجه شدم قرار است که تلفن همراه و ماهواره در اختیار این افراد قرار گیرد اما باید گفت همه این‌ها مسکن موقتی است و داروی اصلی نیست. .داروی اصلی رفع حصر است و امروز هم چیزی ندارد که بخواهد ممنوعیتی داشته باشد.

 

شورای امنیت باید تصمیمات خودش را بگیرد و آن را خدمت رهبری ببرد
علی مطهری هم اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش محدودیت برای میرحسین موسوی، کروبی و رهنورد، گفت: نمی‌دانم این کارها دیگر چیست،‌ یک دفعه حصر را تمام کنند.

 

وی درخصوص این‌که آیا می‌توان این اقدامات را به مثابه این در نظر گرفت که حصر به صورت پلکانی تا عید قربان در حال رفع است،‌ بیان کرد: خیر،‌ من امیدوار نیستم. رفع حصر بستگی به نظر رهبری دارد و این ایشان باید تصمیم‌گیری کنند.

 

نماینده تهران تاکید کرد: متاسفانه شورای امنیت هم خودش به طور مستقل وارد عمل نمی‌شود. شورای امنیت باید ابزار و مشاور خوبی برای رهبری باشد. شورای امنیت باید تصمیمات خودش را بگیرد و آن را خدمت رهبری ببرد، ایشان در نهایت در این باره تصمیم می‌گیرند.

 

مطهری گفت: باتوجه به شرایط کشور بهتر است، رفع حصر به طور کامل صورت گیرد. ما بارها گفته‌ایم اما فعلا اراده‌ای برای این کار نیست.

/ایلنا

ادامه ی خواندن
۵ نظر

1 پاسخ

 1. مسلم

  ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ

  آقای علی مطهری اگر بدانی چقدر سخت است شنیدن حرفهای بی سر و ته سیاست بازی مثل تو را
  در ایران فحش به پدر کسی که ایرانی ها را عصبانی می کند بسیار معمول و مرسوم است ای کاش تو فرزند شهید مطهری نبودی تا همه کسانی که امروزه مشکل مالی دارند، جوانان جویای کار، پدران و مادران شرمنده اولاد و….. لااقل با چندتا فحش آبدار به پدر ان شما سیاست بازان دقل و بی همه چیز که درتان درد حفظ پست و مقام و دیده شدن است نه درد اقتصاد و مردم، تسکین یابد

 2. ایرانی

  ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ق.ظ

  ای لعنت بر شما که خون ما رو تو شیشه کردین ..رفع حصر بخوره تو سرت بی فکر..فکر نان باش خربزه آب ایت

  • مرتضی

   ۰۳ تیر ۱۳۹۸ در ۶:۰۸ ب.ظ

   اون آدمی که توی حصره، به خاطر اینه که میخواست آب و نونِ مردم قطع نشه، فساد برچیده بشه، روزنامه‌ها بتونند مچ فاسدها رو بگیرن؛ صدای مردم توی کشور آزادانه ابراز بشه و مردم بتونند نون و آب و حق‌شون رو بگیرن. فک کردی نون و آب از آسمون میاد؟

 3. سیما

  ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در ۷:۴۵ ق.ظ

  دغدغه ما مردم گرونیه گرونی. درد ما جوونا اشتغاله اشتغال. مشکل ما رفع حصر آقایون و راندهای آقازاده ها نیست. بفهمید

  • مرتضی

   ۰۳ تیر ۱۳۹۸ در ۶:۱۰ ب.ظ

   موقعی که موسوی توی مناظره‌های انتخاباتی‌اش در مورد تعطیلیِ کارخونه‌ها حرف می‌زد، از نیشکر هفت تپه می‌گفت، می‌شنیدی؟ وقتی یک نفر ده سال هزینه میده و خونه‌نشین میشه، شعور داشته باش و بفهم که با بقیه‌ی آقازاده‌ها فرق داره.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی