با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

شکایت فدراسیون فوتبال از کارلوس کی روش

قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران یک قرارداد مطمئن نبود و اگر فدراسیون تصمیم می گرفت که هر زمان با او ادامه ندهد باید تمام مبلغ قراردادش از روز اول را به او پرداخت می کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ امروز مسائل تازه‌ای نسبت به قرارداد سرمربی سابق پرتغالی تیم ملی از سوی رئیس فدراسیون فاش شد. اینکه قرارداد کی روش که در زمان علی کفاشیان بسته شده بود یک قرارداد نامطمئن برای فدراسیون فوتبال بوده به طوری که هرجا فدراسیون تصمیم به قطع همکاری با کی روش می گرفت باید مبلغ یک میلیون و ششصد و شصت هزاریورو به او پرداخت می کرد. این یعنی فدراسیون در صورت قطع همکاری باید تمام پول را از ابتدا و مجددا به مرد پرتغالی می داد.

 

با این وجود حالا که کی روش رفته و حسابی هم علیه مهدی تاج مصاحبه های تند انجام داده، تاج هم اعلام کرده که فدراسیون فوتبال هم از کی روش شکایت می‌کند. فدراسیون توانسته سه قسط از ۹۰۰ هزاریورو طلب سرمربی سابق را پرداخت کند و آنطور که خبر می رسد بزودی نیز مابقی مطالباتش نیز پرداخت خواهد شد.  آنچه جالب است اینکه کی روش با وجود تاییدیه که کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره پرداخت مطالباتش از طریق پول های بلوکه شده فدراسیون به او داده بود بازهم به فیفا شکایت کرد.

 

اما حالا فدراسیون فوتبال هم قصد دارد از کی روش شکایت کند. آن ها معتقدند که کارلوس کی روش باید اتهاماتی که به فدراسیون فوتبال زده است را اثبات کند. کی روش گفته بود که فدراسیون فوتبال تیم ملی را به قطر برد تا قطری ها قهرمان شوند. تاج و فدراسیون روی این موضوع پافشاری کرده و معتقدند که کی روش باید این اتهامش را اثبات کند.

آگهی