با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رفتارهایی مشکوک برای لو دادن برنامه دور زدن تحریم‌ها/ میزان خسارت عدم اجرای کرسنت برآورد شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: همان عده‌ای که می‌خواهند برنامه وزارت نفت برای دور زدن تحریم‌ها را افشا کنند، رفتارشان در ارتباط با کرسنت هم خسارت محض بود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به طرح استیضاح و انتقادات به وزیر نفت اظهار داشت: یک جریانی به زنگنه فشار می‌آورند که برای دور زدن تحریم ها چه کردی؟ گویی می‌خواهند برنامه وزارت نفت برای دور زدن تحریم‌ها را  افشا کنند و از آن طرف دنبال این هستند که بگویند وزارت نفت آرایش جنگی نگرفته این در حالی است که کاملا در جریان مجموعه اقدامات برای صیانت از منافع کشور، برخورد با تحریم‌ها و چگونگی حفظ بیت المال هستند.

 

وی افزود: شاید این افراد از اینکه زنگنه راه بخور بخور را برای عده‌ای مسدود کرده ناراحت هستند و گرنه می‌دانند که او با نهادهای امنیتی در سپاه، وزارت اطلاعات و دبیرخانه شورای امنیت ملی نهایت تعامل را دارد و مسائل را مدیریت می‌کند.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: رفتارهای این افراد مشکوک است و باید در ارتباط با نحوه عملکردشان در نهادهای امنیتی پیگیری صورت گیرد.

 

وی با اشاره به طرح پرونده کرسنت از سوی منتقدین گفت: باید یک گروه کارشناسی این قرارداد و پرونده را بازخوانی کنند و ببینند اقداماتی که در آن زمان برای اجرایی نشدن قرارداد انجام شد چقدر به منافع کشور صدمه زد، همین افراد امروز هم وزیر نفت را به باد انتقاد می‌گیرند که چرا گاز مجانی به پاکستان نمی‌دهید.

 

میرزایی تاکید کرد: رفتار این عده در ارتباط با کرسنت خسارت محض بود زیرا ظرفیت‌های حقوقی آن قرارداد و منافع ملی کشور را به خاطر منافع شخصی و جناحی نادیده گرفتند.

  پیراهن‌های اول رم از گذشته تاکنون

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی