با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ملی‌پوشان فردا خود را به ویلموتس معرفی می‌کنند

بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان فردا (شنبه) خود را به کادرفنی جدید تیم ملی معرفی خواهند کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان برای دو بازی دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی ۲۵ بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است. اردوی تیم ملی از فردا آغاز خواهد شد و طبق برنامه بازیکنان ساعت ۱۰ صبح فردا (شنبه) باید در کمپ تیم‌های ملی خود را به کادرفنی جدید تیم ملی معرفی کنند.

 

بازیکنان پرسپولیس با توجه به حضور در فینال جام حذفی که روز یکشنبه در اهواز مقابل داماش گیلانیان برگزار می‌شود، از روز دوشنبه در اردو حاضر خواهند شد. علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و مهدی ترابی سه بازیکن پرسپولیس هستند که با دو روز تأخیر در اردوی تیم ملی حاضر خواهند شد.

 

خبر دیگر از تیم ملی اینکه وحید هاشمیان، مربی ایرانی تیم ملی روز گذشته به تهران رسید و علاوه بر جلسه‌ای که با مارک ویلموتس داشت، از آکادمی ملی فوتبال و امکاناتش بازدید کرد. او همچنین همراه با ویلموتس در تمرین تیم جوانان حاضر شد. دیگر دستیاران ویلموتس هم به ایران آمده‌اند و از فردا تمرینات تیم ملی را زیر نظر خواهند گرفت.

  جهانگیری: اخبار بی اساس در خصوص «خرید و فروش ارز در بازار غیر رسمی» منتشر می شود / وقتی می پرسیم این میزان ارز کجا و با چه منظوری خرید و فروش شده، پاسخ می‌دهند؛ «از بقیه شنیدیم»
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی