با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

داستان نامه‌های نجفی چه بود؟

اصلاحات نیوز؛ دیروز بعد از گذشت چند ساعت از ماجرای قتل میترا_استاد، مشخص شد که محمدعلی نجفی نامه‌ای برای دخترش نوشته است. همین موضوع باعث شد که حواشی مبنی بر اینکه در متن نامه چه چیزی نوشته شده است به وجود آید. اما داستان نامه‌های نجفی چه بود؟

 

به گزارش خبرنگار حوادث «روزنامه شهروند»محمدعلی نجفی بعد از ارتکاب #قتل دو نامه نوشته است. نخستین نامه را در محل جنایت یعنی در خانه مشترک‌اش با میترا استاد باقی گذاشته و محتویات نامه اشاره کلی به علت قتل بوده و در جایی از نامه نوشته شده که راضی به ارتکاب این جنایت نبوده و این اتفاق یک مرتبه و به دلیل اختلافات با میترا استاد و اذیت‌هایی که داشته، رخ داده است.

 

نامه دوم، نامه‌ای سه صفحه‌ای پشت و رو است که محمدعلی نجفی بعد از نوشتن آن، نامه را به راننده خود داده و از او خواسته تا نامه را به دخترش در خانه ولنجک برساند. در این نامه محمدعلی نجفی داستان آشنایی‌اش با میترا استاد را با جزئیات نوشته و حتی از اختلافاتی که بین او و همسرش رخ داده را تعریف کرده است. در انتهای این نامه هم می‌نویسد: «انا لله و انا الیه راجعون» دختر و داماد محمدعلی نجفی بعد از خواندن نامه به خانه میترا استاد می‌روند که همانجا متوجه می‌شوند او به ضرب گلوله کشته شده است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی