با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

افشاگری کاوانی درباره ماجرای اختلاف با نیمار

ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید در ماجرای اختلافی که میان او و هم‌تیمی برزیلی‌اش نیمار بر سر زدن ضربات پنالتی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ به وجود آمد، سرمربی وقت تیم اونای امری مقصر بود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ کاوانی درباره آن ماجرا به شبکه ESPN گفت: «اتفاقی که در آن لحظه رخ داد تقصیر اونای امری بود. قصد انتقاد از کسی را ندارم اما آن اتفاق مساله‌ای است که باید درباره‌اش شفاف‌سازی شود. موقع زدن آن ضربه پنالتی من به نیمار گفتم «من پنالتی‌زن تیم هستم» و بعد ما با هم مشاجره داشتیم. بعد در رختکن تیم من به او گفتم که منظورم چه بوده است. بعد از آن ماجرا، امری گفت که از این به بعد نیمار پنالتی‌زن تیم خواهد بود و من از او پرسیدم که چرا. به امری گفتم یک سال پیش ما در مورد زدن پنالتی‌ها اینگونه توافق کرده بودیم که من پنالتی‌زن تیم باشم اما او به من گفت که دارم روی حرفش حرف می‌زنم. در نهایت من گفتم، مهم نیست، بگذار نیمار پنالتی‌ها را بزند.»

 

مهاجم نوک سابق ناپولی سپس به یکی دیگر از خاطرات تلخ دوران بازیگری‌اش در پاری‌سن‌ژرمن، باخت ۶ بر یک مقابل بارسلونا در نوکمپ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپای سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: «آن بازی واقعاً روی من تأثیر گذاشت. بازی وحشتناکی بود چون هیچ‌کسی انتظارش را نداشت. پس از بازی شب‌ها از ناراحتی خوابم نمی‌برد.

 

شب‌ها در خانه بیدار می‌مانم و مطالعه می‌کردم. کم‌‌کم نگران شدم چون شب‌ها یکی پس از دیگری می‌گذشت و من دیگر نمی‌توانستم بخوابم.

 

گاهی وقت‌ها تا ساعت هشت و نیم صبح بیدار می‌ماندم و آن موقع خوابم می‌گرفت که البته آن موقع باید به تمرینات می‌رفتم.

 

با پزشکان تیم صحبت کردم و آنها مرا به آرامش دعوت کردند. آنها برایم یک قرص تجویز کردند و من کم‌کم دوباره به حالت قبل برگشتم.»

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی