با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

قتل میترا استاد، همسر دوم نجفی، شهردار سابق تهران + جزئیات اخبار لحظه به لحظه / نجفی به قتل اعتراف کرد

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران خبر داد.

اصلاحات نیوز؛ قاضی محمد شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا اظها ر کرد: بر اساس اطلاعات موجود همسر نجفی که زن جوانی بود در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت آباد به قتل رسیده است.

شهریاری گفت: این زن جوان بر اثر اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

انگیزه قتل همسر نجفی، شخصی است

🔺یک منبع آگاه در گفت‌وگو با همشهری گفت: قتل همسر دوم شهردار سابق تهران یک جنایت عادی است و سرنخ‌هایی از عامل جنایت به دست آمده است. به گفته وی، جسد میترا استاد ظهر امروز و توسط پسر ۱۳ساله او پیدا شد. پسر وی پس از آنکه از مدرسه به خانه برگشت با جسد مادرش روبه‌رو شده و پلیس را خبر کرده بود.

🔺به دنبال اطلاع پلیس از این ماجرا، تیم‌های تشخیص هویت، بررسی‌ صحنه جرم به همراه بازپرس جنایی و سرپرست دادسرای جنایی تهران راهی محل حادثه در خیابان دادمان سعادت آباد شدند و تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد.
پیگیری‌های خبرنگار همشهری از این حکایت دارد که جسد میترا استاد در حمام خانه و در حالی پیدا شده که عامل جنایت ۵گلوله به سوی او شلیک کرده بود که یک گلوله به دست و یک گلوله به قلب او اصابت کرده و باعث مرگش شده است.

🔺بررسی‌ها نشان می‌دهد که این زن و پسرش به تازگی به طبقه هفتم برجی در خیابان دادمان سعادت آباد نقل مکان کرده بودند و هنوز بعضی از اثاثیه آنها به صورت بسته بندی در آپارتمانشان وجود داشت و باز نشده بود. تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت در حالی ادامه دارد که با توجه به شواهد به دست آمده، به نظر می‌رسد، این جنایت یک جنایت عادی باشد.

شناسایی مظنون به قتل همسر نجفی

منبع آگاه در دادستانی تهران از شناسایی مظنون به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران خبر داد.
این منبع آگاه از بردن نام این مظنون خودداری و اعلام کرد: پرونده در دست بررسی است.
بنابراین گزارش این قتل ­ساعت نه و نیم تا ده صبح با شلیک گلوله به ناحیه سینه مقتول اتفاق افتاده است و ماموران در حال بررسی صحنه جرم هستند.

خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان: محمدعلی نجفی فرار کرده است!

خبرگزاری برنا ادعا کرد که محمد علی نجفی متواری شده است

به گزارش برنا ، ظهر امروز خبر قتل همسر دوم محمد علی نجفی سیاستمدار؛ وزیر و شهردار سابق تهران در صدر اخبار نشست.

جسد مقتول به نام میترا استاد ؛ با شلیک ۲ گلوله در حمام خانه اش کشف شد.

طبق تحقیقات اولیه پلیس وبررسی دوربین های مداربسته برج محل وقوع جنایت؛ دستور بازداشت اولین مظنون جنایت صادر شد . پس از صدور این حکم بازداشت محمد علی نجفی متواری شد.

 

خبرگزاری رکنا مدعی شد : فرار نجفی قبل از دستگیری در خانه ویلایی ولنجک! / او نامه ای نوشت و گریخت !

دربررسی ها ی جنایی مشخص شد که نجفی در خانه دخترش واقع در ولنجک است و همین کافی بود تا دادستان جنایی تهران به همراه بازپرس ویژه قتل و ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی از محل قتل به سمت ولنجک حرکت کردند تا او را دستگیر کنند.

ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه ماموران و تیم جنایی وارد خانه دختر نجفی شدند و دریافتند نجفی قبل از حضور آنها با برجای گذاشتن یادداشتی گریخته است..

قتل در آپارتمان شماره ۲۷۰۱ در طبقه هفتم برج آرمیتا و درحالی رخ داد که میترا درحال استحمام بود که با دو گلوله به قلبش از پای درآمد.تنها بازمانده از میترا پسر ۱۳ ساله ای است که با جدایی مادر و پدرش از او جدا شده بود.

 

نجفی تحت تعقیب قضایی قرار گرفت

یک منبع آگاه به خبرنگار فارس گفت: شواهد نشان می دهد محمد علی نجفی مظنون اصلی قتل همسرش است.
تحقیقات بیشتر و پیگیری برای بازداشت وی در دست انجام است.

 

نخستین اعترافات نجفی / همسرم مرا تهدید می‌کرد / «اختلاف شدید، انگیزه شهردار سابق برای قتل همسرش

محمدعلی نجفی:

◀️ همسرم مرا تهدید میکرد

◀️ دقایقی پیش شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی مرکز در چهارراه شاهپور خودش را تسلیم و به قتل همسرش اعتراف کرد.

◀️ او ادامه داد: متهم در نامه‌ای که از خودش به جا گذاشته بود، به طور کامل از انگیزه‌اش برای قتل همسرش گفته و آن را شرح داده بود و ما از همان ابتدا می‌دانستیم که جنایت توسط او صورت گرفته است.

◀️ وی با اشاره به اینکه شهردار سابق تهران با همسرش اختلافات شدیدی داشته است گفت: سلاحی که متهم در جنایت از آن استفاده کرده نیز از وی کشف شده است و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

◀️ در همین حال یک منبع آگاه نیز گفته: شهردار سابق تهران از سوی همسرش به شدت تهدید می‌شد. متهم مدعی شده که همسرش وی را تهدید کرده بود که زندگی اش را نابود می‌کند و به همین دلیل تصمیم به قتل او گرفته است./همشهری

ادامه ی خواندن
۱ پاسخ

1 Comment

  1. بهرام

    ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱:۵۳ ب.ظ

    اها… به همین خاطر تصمیم به قتل گرفته است؟؟ الان این نوع اعتراف اسمش قتل غیر عمده؟؟؟ روزنامه های اصلاح طلب و حامیان نجفی چرا بر طبل غیرعمد بودن قتل میکوبند؟؟؟ این مرد جنایت کرده و جنایتشم عمدی بوده. چرا با ناحقی میخواهند این قاتل عمدی را از قصاص نجات دهند؟

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی