با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مخالفت جمهوری‌خواهان با هرگونه درگیری نظامی آمریکا و ایران

«رند پال» و «مایک لی»، دو نماینده جمهوری‌خواه در مورد درگیر نظامی با ایران گفتند: هر گونه اقدامی علیه ایران، باید با مجوز کنگره صورت بگیرد.حتی سناتورهایی که تفکراتشان جریان اصلی حزب را بیشتر بازتاب می‌هد (مانند میت رامنی) هم نسبت به درگیری نظامی با ایران خوش‌بین نیستند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از پولیتیکو، بسیاری از سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکا خواهان جنگ با ایران نیستند.

 

«رند پال»، نماینده ایالت کنتاکی در مجلس سنا و «مایک لی»، نماینده ایالت یوتا دو نماینده جمهوری‌خواه در مورد درگیر نظامی با ایران گفتند: هر گونه اقدامی علیه ایران، باید با مجوز کنگره صورت بگیرد.

 

حتی سناتورهایی که تفکراتشان جریان اصلی حزب را بیشتر بازتاب می‌هد (مانند میت رامنی) هم نسبت به درگیری نظامی با ایران خوش‌بین نیستند.

 

«شلی مور»، نماینده ایالت ویرجینیای غربی هم در این باره گفت: «ما همواره نگران تشدید تنش‌ها هستیم، رییس‌جمهور در واقع باید ما را از درگیری‌های مسلحانه‌ای که الان درگیر آنها هستیم، خارج کند. نمی‌توانم فکر کنم که بخواهد بار دیگر ما را در درگیری دیگری وارد کند.»

 

جمهوری‌خواهان معتقدند شکست‌های گذشته در جنگ‌های افغانستان و عراق، کافی است برای اینکه بار دیگر آمریکا وارد جنگ و درگیری نظامی نشود.

 

نمایندگان حزب جمهوری‌خواه درباره تمایل ترامپ به جنگ با ایران هم اظهار کردند: ترامپ به دنبال جنگ نیست.اما این بی میلی را پشت لفاظی‌های تهدیدآمیز پنهان کرده است.

 
  نماز عید قربان اقامه شد /اعلام انزجار از دولت سعودی و حمایت از اتحاد بین جهان اسلام
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی