با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

گزینه‌های جذاب برای جانشینی محمدی در سپاهان

جدایی مهرداد محمدی، جذب یک وینگر به جای او را تبدیل به اولین چالش نقل و انتقالاتی سپاهان کرده است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ شب گذشته خبر توافق مهرداد محمدی با آوس پرتغال برای ۳ فصل رسانه‌ای شد تا اولین جدا شده از نایب قهرمان فصل هجدهم مشخص شود و چالش جایگزینی او تبدیل به یکی از اهداف نقل و انتقالاتی این باشگاه باشد.

 

بحث جدایی محمدی از سپاهان در دو پنجره قبلی نقل و انتقالات هم به طور جدی مطرح بود. پرسپولیس یکی از مشتریان جدی محمدی بود و قصد داشت از او مثل برادرش میلاد در پست دفاع چپ استفاده کند ولی در این انتقال ناکام مانده و سراغ محمد نادری رفت.

 

با این حال سپاهان که می‌دانست محمدی در این تیم ماندنی نیست از نیم فصل به دنبال جذب یک وینگر بود که البته با گزینه‌های مورد نظر به توافق نرسید و حالا این پروژه به پنجره تابستانی موکول شده است.

 

در حال حاضر چند گزینه برای جانشینی محمدی مد نظر سپاهان هستند و باید دید با کدام یک توافق حاصل می‌شود.

 

محمدرضا حسینی

 

 

سپاهان فصل گذشته هم بازیکنان زیادی از تیم همشهری جذب کرد که می‌توان به خالد شفیعی، کی‌روش استنلی و بختیار رحمانی اشاره کرد و حالا شاید یک ذوبی‌ دیگر هم بین فولادشهر و نقش جهان جابجا شود. حسینی نیم فصل هم پیشنهاد جدی از سپاهان داشت ولی ذوب آهن اجازه جدایی به او نداد ولی حالا با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش باقی مانده شاید مجبور شود با جدایی او موافقت کند. حسینی زیر نظر منصوریان آن جایگاه همیشگی را ندارد و حضور یک در میانش در ترکیب ذوب آهن نشان می‌دهد جدایی او خیلی هم سبزپوشان را به دردسر نخواهد انداخت. خصوصاً اینکه با بازگشت دانیال اسماعیلی‌فر از تراکتورسازی احتمالا از او در پست جلوی فخرالدینی و به عنوان وینگر راست استفاده خواهد شد. ضمن اینکه محمدرضا عباسی و رضا حبیب‌زاده هم می‌توانند در این پست بازی کنند. حسینی بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی است و گزینه اول او برای جانشینی محمدی.

 

اشکان دژاگه

 

 

نارضایتی از حضور در تبریز دژاگه را به فکر جدایی انداخته ولی مقصد او احتمالا خارج از لیگ ایران است چرا که اشکان نمی‌خواهد در سال‌های پایانی فوتبالش دچار چالش جدی شود. جدایی او از تراکتور و پیوستن به یکی از تیم‌های رقیب اتفاق خوشایندی برای هواداران این تیم نیست و آنها در برخورد با ایران‌پوریان و کیانی این موضوع را نشان داده‌اند. ضمن اینکه دژاگه جزو بازیکنان گران قیمت لیگ است و البته نیاز به رضایت نامه تراکتورسازی هم دارد و بعید است باشگاه او را به تیم داخلی بفروشد و اگر اشکان جدا شود احتمالا مقصدش خارج از فوتبال ایران خواهد بود. با این حال دژاگه هم به عنوان یکی از گزینه‌های روی میز سپاهان مطرح است.

 

امین قاسمی‌نژاد

 

 

از ستاره‌های پدیده در فصل گذشته بود و حالا مشتریان زیادی در لیگ برتر دارد که یکی از آنها سپاهان است ولی سبک بازی او که مناسب تاکتیک‌های پدیده بود با شیوه بازی سپاهان تفاوت زیادی دارد. با این حال بعید نیست پدیده از تیم‌هایی باشد که در نقل و انتقالات غارت می‌شوند و نقش پارس جم سال گذشته را در پنجره تابستانی ایفا کند. باید دید مالکیت جدید باشگاه می‌تواند شاکله اصلی را حفظ کند یا با خروج ستاره‌هایی مثل قاسمی‌نژاد روبرو هستیم. در این صورت دیدن امین در لباس زرد سپاهان برای فصل بعد دور از ذهن نیست.

 

علی دشتی

 

 

او هم از گزینه‌های نیم فصل سپاهان بود و خود بازیکن پیشنهادش از این باشگاه را تایید کرد ولی در آن مقطع اجازه جدایی پیدا نکرد. دشتی پیشنهادات خارجی هم دارد که جدی‌ترین آن از لیگ کره‌جنوبی است ولی در صورت ماندن در ایران احتمال دارد جذب سپاهان شود.

 

حسن بیت‌سعید

 

 

وینگر فولاد که تجربه ناموفقی در ترک خوزستان و پیوستن به استقلال تهران داشت هم یکی از گزینه‌های محتمل سپاهان است که البته نامش خیلی جدی مطرح نشده و اولویت این باشگاه نیست. فولاد قصد دارد برای فصل جدید تیم قدرتمندی ببندد و بعید است با ستارگان خود اجازه جدایی دهد. همانطور که در نیم فصل مانع پیوستن سینا مریدی به پرسپولیس شد.

 

ابراهیم صالحی

 

 

فصل گذشته هم به سپاهان پیوست و در تمرینات پیش فصل این تیم حضور داشت ولی مشکلات شخصی و خانوادگی باعث شد درخواست جدایی دهد و به بوشهر برگردد. او از بازیکنان مورد علاقه قلعه‌نویی است و در فهرست فصل جدید باشگاه هم حضور دارد ولی باید دید مشکلاتی که مانع از آمدن او به اصفهان شده بود برطرف شده یا پا بر جاست.

 

سایر گزینه‌ها:

سپاهان به جز محمدی وینگر تخصصی در ترکیب اصلی خودش نداشت و از بازیکنانی مثل ساسان انصاری در نیم فصل اول و سجاد شهباززاده در نیم فصل دوم در این پست استفاده می‌کرد و حالا تنها وینگر تخصصی‌اش را هم از دست داده است. از طرفی جذب محمد ابراهیمی با تاثیر چندانی در عملکرد این تیم روبرو نبود و این بازیکن احتمالا یا جدا خواهد شد یا در فصل آینده بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال خواهد کرد. بدین ترتیب احتمال دارد سپاهان در فکر جذب بیش از یک وینگر در پنجره تابستانی باشد. گزینه‌های خارجی هم مد نظر باشگاه هستند ولی با توجه به توصیه‌های اخیر فدراسیون جذب نیروی خارجی سخت‌تر از قبل شده است.

 

 

  اخراج سفیر مالزی از کره شمالی
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی