با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

زیدان: درباره آینده بیل چیزی نمی‌دانم/ بهترین اتفاق برای ما پایان این فصلِ بد بود

بهترین اتفاقی که می‌توانست برای ما بیفتد این است که فصل به پایان برسد و این اتفاق افتاد. از حالا به فصل بعد فکر می‌کنیم و قطعاً این رویه هم تغییر خواهد کرد.

اصلاحات نیوز؛ زین الدین زیدان که شاگردانش امروز در هفته پایانی لالیگا با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب رئال بتیس شدند تا فصل کابوس‌وار خود را با شکستی خانگی به پایان ببرند، پس از این بازی گفت: بهترین اتفاقی که می‌توانست برای ما بیفتد این است که فصل به پایان برسد و این اتفاق افتاد. از حالا به فصل بعد فکر می‌کنیم و قطعاً این رویه هم تغییر خواهد کرد.

 

وی افزود: نمی‌توانیم بهانه‌ای بگیریم. پس از این همه بازی بد باید از هواداران‌مان عذرخواهی کنیم، چون ما مسئول هستیم که حداقل تمام توان‌مان را به کار بگیریم. واقعیت این است که رئال فصل دشواری را آغاز کرد و با من فصل را به پایان برد.

 

سرمربی فرانسوی رئال مادرید تصریح کرد: همیشه گفته‌ام که وقتی اوضاع خوب پیش نمی‌رود، باید آن را بپذیریم و من به عنوان سرمربی مسئولیت آن را می‌پذیرم. ما ۱۱ بازی را با هم تجربه کردیم که پنج پیروزی، چهار شکست و دو تساوی حاصل آن بود. پایان کار هم به این شکل بود.

 

زیزو ادامه داد: این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست. به‌هرحال بعد از هر فصل بد، فصل خوب هم می‌آید، اما نباید این فصل را فراموش کنیم و باید به خوبی خودمان را برای فصل آینده آماده کنیم. باید بار دیگر هواداران‌مان را به وجد بیاوریم. نمی‌گوییم که فصل بعد تمامی عناوین قهرمانی را کسب خواهیم کرد، اما این را می‌توانم بگویم که فصل بعد از همان شروع کار با دیگر مدعیان رقابت خواهیم کرد.

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره آینده حرفه‌ای‌ بال ولزی تیمش اظهار داشت: خواهیم دید که آیا بیل با رئال مادرید به کارش ادامه خواهد داد یا خیر. صادقانه باید بگویم که نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من روی بازیکنانی اخیراً حساب کردم که قبلاً با آنها کار کرده بودم. باید روز به روز به عملکرد بازیکنان و وضعیت تیم نگاه کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

 

زیدان درباره خداحافظی کیلور ناواس با هواداران رئال مادرید در پایان بازی با بتیس هم گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. کیلور امروز عالی بازی کرد و هواداران از او راضی بودند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی