با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

یک روحانی: چرا وقتی بچه های مدرسه شین آباد سوختند، کسی فریاد وا اسلاما سر نداد؟

اصلاحات نیوز؛ حجت الاسلام رهامی با انتشار عکسی از دانش آموزان شین آباد در واکنش به موضع گیری ها علیه پخش آهنگ ساسی مانکن در چند مدرسه نوشت:

 

جناب آقای وزیر، اگر فرصت کردید، به دانش آموزان شین آباد هم وقت ملاقات بدهید!
اخیرا کلیپی در فضای مجازی پخش شده است که در آن دانش‌آموزان یک مدرسه، آهنگی از یک خواننده باصطلاح زیر زمینی را همخوانی می کنند.

 

متعاقب پخش این کلیپ، عده‌ای شدیدا احساس خطر کرده، و فریاد وااسلاما بلند کرده، خواستار برخورد با مدیران مدرسه و مسؤلان مربوط شده اند،

 

 

ولی واقعا سؤال این است که چرا وقتی دانش‌آموزان شین_آباد در آتشِ بی تدبیریِ مسؤلین سوختند، هیچ فریاد وا اسلاما بلند نشد!؟

 

چرا وقتی دیوار فرسوده مدرسه بر سردنیا_ویسی در کردستان، و حمیدرضا_گنگوزهی در بلوچستان فرو ریخت، فریاد وا اسلاما و وا مصیبتای آقایان بگوش ما نرسید!؟

 

روحانیت محترم وقتی که می بینند افرادی که جای مهر پیشانی‌شان از دور برق می زند، با چند هزار میلیارد تومان اختلاس از کشور خارج شده، یا هنوز در داخل، به غارت اموال مردم مشغولند، ودر کنار آن، عده ای از هموطنان عزیز ما در سطل های زباله، بدنبال لقمه غذایی می گردند، یا برای سیر کردن شکم بچه های خود، بدنبال فروش کلیه خود هستند، واقعا چرا فریاد وااسلاما و وامصیبتای آنان بلند نمیشود!؟

 

برادران عزیز، فأین تذهبون..!؟

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی