با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

عجیب و باورنکردنی: خامس رودریگز در برزخ

خامس رودریگز که دو فصل قبل به طور قرضی به بایرن مونیخ پیوست، حالا در آستانه جدایی از این تیم است و باید دوباره به رئال مادرید برگردد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ خامس رودریگز هافبک کلمبیایی بایرن مونیخ در این فصل شرایط خوبی را در آلیانز آره‌نا تجربه نمی‌کند و بعد از دو فصل حضور در جمع باواریایی‌ها احتمالا در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود تا بار دیگر به رئال مادرید بازگردد. 

 

خامس که اخیرا با نیکو کواچ به چالش خورده‌، بیشتر از همیشه به درهای خروجی باشگاه آلمانی نزدیک شده و مدیران بایرن مونیخ ترجیح می‌دهند به جای دائمی کردن قرارداد قرضی او هافبک کلمبیایی را به رئال مادرید بازگردانند. اگرچه هواداران تیم آلمانی تمایل دارند خامس در بایرن بماند اما بعد از مصاحبه تابستان گذشته خامس که گفته بود دوست دارد بایرن را ترک کند و به مادرید برگردد، نیکو کواچ مخالف ماندگاری او در جمع بایرنی‌هاست. 

 

البته مادریدی‌ها نیز چندان مشتاق به بازگشت خامس رودریگز نیستند و این بازیکن جایی در برنامه‌های  زین‌الدین زیدان ندارد. با این شرایط به نظر می‌رسد رئال مادرید در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب خامس را که تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه مادریدی قرارداد دارد به فروش برساند. در غیر اینصورت نیز کهکشانی‌ها او را به طور قرضی به تیمی دیگر منتقل می‌کنند. 

  انتصاب ایازی به سمت سازمان بهزیستی تکذیب شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی