با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

فردا بخشنامه افزایش حق بیمه کارگران ساختمانی ملغی و به شعب ابلاغ می‌شود

سازمان تأمین اجتماعی روز گذشته به کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ساختمان کشور متعهد شد که بخشنامه حق بیمه کارگران ساختمانی به روال سال قبل بازگرداند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بنا بر مذاکراتی که روز گذشته بین اعضای کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور و محمد محمدی (مشاور معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی) با حضور اکبر شوکت (رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ساختمان کشور) و عباس شیری (بازرس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی کشور) برگزار شد، سازمان تأمین اجتماعی متعهد شد تا بخشنامه افزایش حق بیمه کارگران ساختمانی در سال ۹۸ را ملغی کرده و آن را به روال سال‌های ۹۶ و ۹۷ بازگرداند.

 

شیری با اعلام این خبر گفت: طی تماسی که عصر روز گذشته داشتیم محمدحسن زدا (سرپرست سازمان تامین اجتماعی) نامه مبنی بر الغای افزایش حق بیمه را امضا کرده و روز دوشنبه (۹ اردیبهشت ماه) ابلاغیه‌ای به شعب سازمان صادر خواهد شد.

 

این درحالیست که کارگر درجه ۳ که طبق روال معمول باید ۷ درصد حق بیمه یعنی واحد ۱ را می‌پرداخت، در سال ۹۷ میزان ۱.۳ پرداخته و در سال ۹۸ به مقدار ۱.۴ قرار بود بپردازند که معادل حدود ۱۵۳ هزار تومان می‌شد. در صورتی که حق بیمه‌ها به روال قبلی بازگردد، این رقم حدود ۱۳۰ هزار تومان خواهد بود.

  اعتراض شدید نماینده مجلس به گرانی بنزین بدون اجازه مجلس / مجلس دیگر در راس امور نیست، مجلس را تعطیل کنید؛ خوش اقتصاد مقاومتی است
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی