با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تعداد اردوگاه‌های اسکان اضطراری در خوزستان به ۲۶ محل رسید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: محل استقرار ۲۶ اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت‌آزادگان و شوش هستند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ علی خدادادی در حاشیه بازدید از کمپ‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری از آغاز کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده نقاط مختلف استان خوزستان برپا شده است.

 

وی به عادی شدن شرایط اضطراری و حالت فوق‌العاده در استان خوزستان اشاره و بیان کرد: مردم به شهرها و روستاهای خوزستان بازگشتهاند که این امر موجب کاهش تعداد اردوگاه‌های اضطراری به ۲۶ محل رسیده است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: محل استقرار ۲۶ اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت‌آزادگان و شوش هستند.

 

وی به اسکان ۱۵۲ هزار و ۱۴۰ نفر از ۴ فروردین‌ماه تا پایان ۵ اردیبهشت‌ماه در محل‌های اسکان اضطراری سیل‌زدگان اشاره و ادامه داد: در حال حاضر تعداد ۴ هزار و ۶۲۷ نفر در تعداد اردوگاه‌های موجود حضور دارند که با گذشت زمان تعداد آنها رو به کاهش است.

 

خدادادی در تشریح تعداد اردوگاه‌های موجود در هر کدام از شهرستان‌ها گفت: در سطح شوش و دشت‌آزادگان هر کدام چهار اردوگاه، شهرستان‌های شادگان، حمیدیه و باوی به ترتیب هر کدام شش، سه و دو اردوگاه فعالیت دارند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: سه اردوگاه اسکان اضطراری در اهواز، دو اردوگاه در رامهرمز، یک اردوگاه در هویزه، یک اردوگاه در کارون نیز مستقر و به خدمات‌رسانی به مردم می‌پردازند.

/تسنیم

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی