با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

شفر: با شکست سپاهان خیلی‌ها به احترام استقلال ایستادند / صیادمنش الماس تیم ماست

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز گفت: ما عاشق هواداران هستیم اما شاید آن افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند مانند ما عاشق استقلال نبوده‌اند.

ارائه‌شده

در

به گزارش اصلاحات نیوز؛وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل ماشین‌سازی در جمع خبرنگاران گفت: من به شما اطمینان دارم و شما می‌دانید که در قبال فوتبال کار بسیار مهمی دارید. دفعه بعد که من بیرون سالن هستم با شما راجع به فوتبال صحبت می‌کنم. اگر کسی بخواهد صدایی ضبط کند یا فیلم بگیرد، این حرفه‌ای نیست.

 

وی ادامه داد: اگر کسی از خوشحالی من گلایه‌ای کرده بدانید که ما کار خودمان را درست انجام می‌دهیم و مسیرمان درست است. بدانید ما در گذشته مشکلاتی داشته‌ایم. ما مقابل سپاهان یک گل زدیم که داور آن را نگرفت اما دیدید که در ادامه فوتبال یک‌ضرب و دوضرب خوبی را انجام دادیم. این برد برای ما مانند نمک سوپ بود. کادر پزشکی و تمام مربیان فوق العاده بودند.

 

شفر افزود: فوتبال همین است. کسانی که در هتل حضور داشتند راجع به تیم ما مثبت صحبت می‌کردند. حتی برخی از بچه‌های ما شب قبلش نتوانستند خوب بخوابند چون افرادی زیادی جلوی هتل حضور داشتند چون آنها سالی یک بار ما را می‌بینند. ما به خاطر همین آدم‌ها رفتیم و جنگیدیم. ما عاشق هواداران هستیم اما شاید آن افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند مانند ما عاشق استقلال نبوده‌اند. خیلی‌های دیگری هم بودند که با هواداران سلفی می‌گرفتند. خیلی خوشحالم که امتیاز مهمی را در اصفهان گرفتیم و همین باعث شد که همه از روی زمین بلند شوند و به احترام استقلال بایستند.

 

شفر خاطر نشان کرد: من سرمربی استقلال هستم و شاید خیلی‌ها از این موضوع خوشحال نباشند. اتفاق بدی در شب قبل بازی افتاد که از نزدیکان فرهاد مجیدی فوت کرد و من به او ۳ روز مرخصی دادم. برای مجیدی آرزوی موفقیت می‌کنم و همین کار را هم در قبال فرشید باقری انجام دادم چون در ایران خانواده‌ها خیلی به هم نزدیک هستند. من فرشید باقری را به خاطر بی‌انضباطی‌هایش تعلیق کردم. در کنفرانس بعد از بازی با سپاهان هم گفتم دو بازیکن بایرن مونیخ در گذشته در رختکن با هم دعوا کردند اما آنها در بازی بعدی به دلیل نیازی که به آنها بودند بازی کردند.

 

سرمربی استقلال افزود: این نکته را من به مدیرعامل باشگاه گفتم شاید یک بازیکن خارج باشد، به او نیاز داریم. الان در کوران مسابقات هستیم و باید در این خصوص صحبت کنیم. صحبت‌هایی در رختکن کردم که نیازی نبود به بیرون درز کند. هیتزفیلد به من گفت اگر هر بازیکن اشتباه کرد و به من گفت که باید او را بیرون بگذارم اما در این خصوص باید تعادل هم در نظر گرفته شود. تنها جمله‌ای که می‌توانم درباره باقری بگویم این است که او در رختکن خیلی گریه کرد.

 

وی ادامه داد: من یکسری از نکات را به مدیرعامل باشگاه توضیح دادم مثل قرارداد بازیکنان، مثل صیادمنش که الماس تیم ما است و او باید برای قدم‌های بعدی بماند. شاید او از استقلال برود قیمتش یک میلیون دلار باشد اما او باید در اینجا بماند. امید نورافکن را دیدید که به بلژیک رفت و ۸۰ درصد افت کرد اما الان برگشته و به روزهای اوجش برگشته است. امید در تیم ملی امید کاپیتان بود و دیدید که چقدر خوب ظاهر شد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی