با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

به خاطر مردم تبریز دوست داریم تراکتور قهرمان شود/ زنوزی برای برد استقلال پاداش ویژه می‌دهد/ سعی می‌کنم از پاتوسی دریبل نخورم

مدافع ماشین سازی در مورد تقابل با استقلال در هفته بیست و ششم صحبت کرد.

ارائه‌شده

در

به گزارش اصلاحات نیوز؛مسیح زاهدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط ماشین سازی اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات را انجام دادیم و آماده بازی حساس و سختی شدیم که مقابل استقلال داریم و امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگرپسند داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم.

 

وی در مورد تقابل با استقلال و وضعیت تیم حریف گفت: استقلال تیم خوبی است و شرایط خیلی خوبی دارد. خصوصاً برد خوبی که در دو بازی اخیر کسب کرده به روحیه این تیم کمک زیادی کرده است. بردن سپاهان در اصفهان کار هر تیمی نیست و این نشان می‌دهد کار سختی مقابل استقلال داریم.

 

مدافع ماشین سازی در مورد تقابل با خط حمله استقلال هم عنوان کرد: مهاجمان استقلال خصوصاً ۳ بازیکن خارجی که جذب کردند وضعیت خیلی خوبی دارند. ما در نیم فصل اول با استقلال بازی کردیم ولی آن زمان هم ما تیم قوی‌تری نسبت به الان بودیم و چند بازیکن‌مان جدا نشده بودند و هم بازیکنان خارجی الان استقلال در این تیم حضور نداشتند و این بازی به نظرم به مراتب سخت‌تر است.

 

زاهدی در مورد تقابل با پاتوسی که هفته گذشته چند مدافع سپاهان را جا گذاشت گفت: ما روی خط حمله استقلال کار کردیم و برایشان برنامه داریم. پاتوسی در خط هافبک است و هافبک‌ دفاعی‌های خوبی که داریم می‌توانند به خوبی از عهده وظایفشان بر بیایند ولی اگر موقعیتی پیش آمد و مقابل پاتوسی قرار گرفتم سعی می‌کنم از او دریبل نخورم.

 

وی در مورد تقابل با تیم‌های بالای جدول در هفته‌های باقی مانده و نقش پررنگ ماشین‌سازی در تعیین تیم قهرمان خاطرنشان کرد: درست است که با تیم‌های بالای جدول بازی داریم ولی بازهم تعیین قهرمان دست خود این تیم‌هاست. پرسپولیس اختلاف ۵ امتیازی با تیم دوم بازی کرده و بازی‌های سختی هم در ادامه دارد و بازی مستقیم با سپاهان و تراکتور تعیین کننده قهرمان است و ما قهرمان را تعیین نمی‌کنیم.

 

مدافع ماشین سازی در مورد اینکه در این تیم علاقه به قهرمانی تراکتورسازی وجود دارد یا نه گفت: ما برای خودمان بازی می‌کنیم و به فکر بالا بردن جایگاه خودمان در جدول هستیم ولی دوست داریم باعث خوشحالی مردم تبریز شویم و اگر قهرمانی تراکتور مردم تبریز را خوشحال می‌کند ما هم دوست داریم تراکتور قهرمان شود.

 

زاهدی در مورد اینکه آیا زنوزی پاداشی برای بردهای آتی ماشین سازی که به قهرمانی تراکتور کمک می‌کند در نظر گرفته یا نه،‌ گفت: نه فقط در این مقطع بلکه از ابتدای فصل هم برد‌های ما پاداش داشت و بردن در بازی‌های بزرگ و مقابل تیم‌های بالای جدول پاداشش بیشتر از بازی‌های معمولی بود و برای بازی با استقلال هم این شرایط وجود دارد.

 

وی در پایان گفت: با توجه به ساعت بازی فکر می‌کنم ۴۰-۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه بیاید و از تبریزی‌های مقیم تهران خواهشمندم ما را تنها نگذارند و به حمایت ما بیایند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی