با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

وضعیت پلدختر به حالت عادی بازگشت + فیلم

اصلاحات نیوز؛ پس از حدود ۱۵ روز از ‌وقوع سیل مهیب در پلدختر و زیر آب و گل و لای رفتن ‌قسمت اعظمی از منطقه شرقی ‌شهر، با تلاش نیروهای جهادی و انقلابی، وضعیت پلدختر به حالت عادی بازگشت.

ارائه‌شده

در

به گزارش اصلاحات نیوز؛روز ۱۲ فروردین بود که سیل مهیبی بخش شرقی شهرستان پلدختر را به صورت کامل زیر آب برد و خسارات فراوانی برجای گذاشت.

 

با وقوع این سیل، تمام خیابان‌ها بسته و به نوعی قسمت شرقی شهر به صورت کامل زیر گل و لای رفت و تمام منازل و خیابان‌ها با گل بر جای مانده از سیلاب روز ۱۲ فروردین، بسته بود.

 

بعد از این سیلاب و فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به مردم سیل‌زده، سیل گروه‌های جهادی، انقلابی، طلاب‌ و مردمی به منطقه گسیل یافت و بعد از دو روز از سیل، عملیات پاکسازی میادین و منازل از گل و لای آغاز شد و این نیروها تواستند با کار شبانه روزی و جهادی شیل زیر گل و لای رفته پلدختر را احیا کنند.

 

در بازدید میدانی که از سطح شهر صورت گرفت مغازه‌ها، ادارات دولتی و … باز بوده و ‌مردم در حال خردید و امور روزمرده خود بودند و گفت وگوی کوتاهی که خبرنگار تسنیم داشتند، از حضور نیروهای جهادی و کمک‌های مردمی نهایت قدرانی و تشکر را داشتند.‌

 

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی