با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

آخرین تحولات استقلال در ترکیب برای جدال با ماشین سازی

خبرخوب برای استقلالی‌ها این است که هنوز طارق، صیادمنش و غفوری آماده حضور در ترکیب اصلی نیستند و فرشید باقری هم فعلا محروم است. هرچند این اوضاع حداکثر یکی دوبازی دوام خواهد داشت و شفر که نشان داده عطش سیری ناپذیری به استفاده از بازیکنان مختلف دارد

ارائه‌شده

در

به گزارش اصلاحات نیوز؛مصدومیت چند بازیکن، اخراج شدن فرشید باقری و ماجراهای که بعد از دربی پیش آمد، با وجود این‌که کام استقلالی‌ها را تلخ کرد اما، حکم توفیق اجباری برای شفر و آبی پوشان داشت. در چنین شرایطی پیرمرد آلمانی که برخلاف فصل قبل محتاط و محافظه کار شده، مجبور شد تا به حسین حسینی، امید نورافکن، خسرو حیدری و داریوش شجاعیان در ترکیب اصلی میدان بدهد.نتیجه این تغییرات اجباری ۲ برد مهم از۲ بازی سخت برابر الهلال و سپاهان بود.

استقلالی‌ها با ترکیب جدید هم زیبا بازی کردند و هم خوب نتیجه گرفتند تا بازگشت دوباره ای به لیگ و آسیا داشته باشند. حسین ۲ بار کلین شیت کرد، زوج منتظری و دانشگر مطمئن‌تر از همیشه بودند و علی کریمی بعد از چند بلازی ضعیف و متوسط دوباره همان بازیکنی شد که انتظار می‌رفت و در ۲ بازی متوالی گلزنی کردو استقلال در ۳ بازی با ترکیب جدید و البته ثباتی که کمتر در این تیم سراغ داریم روزهای بحرانی را پشت سرگذاشته و آسمان اش آفتابی است.

خبرخوب برای استقلالی‌ها این است که هنوز طارق، صیادمنش و غفوری آماده حضور در ترکیب اصلی نیستند و فرشید باقری هم فعلا محروم است. هرچند این اوضاع حداکثر یکی دوبازی دوام خواهد داشت و شفر که نشان داده عطش سیری ناپذیری به استفاده از بازیکنان مختلف دارد و به هر دلیلی بازیکنان با تجربه تیمش را اگر مصدوم نباشند نیمکت نشین نمی‌کند.

برای همین مهدی رحمتی بعد از دربی مصدوم است و فقط آسیب دیدگی وریا و روزبه را از ترکیب استقلال خارج می‌کند. فعلا که خبر می‌رسد بازیکنی آماده نیست تا احتمالا شفر ترکیب استقلال را بهم بریزد خبر خوبی برای آبی‌ها است.اما خب بعید است درخشش نورافکن و غیبت چشمی دوام زیادی داشته باشد. شاید یکی دوبازی دیگر و با یک اشتباه حسینی، آسیب دیدگی رحمتی هم خوب شود و به ترکیب برگردد. تجربه نشان داده خروج خسرو و بازگشت وریا که به دلیل آسیب در چند بازی آخرش عملکرد خوبی نداشت تغییرات حتمی ترکیب استقلال در آینده است. شفر ترکیب تیمش را به گونه ای چیدمان می‌کرد که از ۴ هافبک دفاعی در ترکیب اصبی اش استفاده کند! روزبه را به دفاع وسط و نورافکن را به دفاع چپ می‌برد تا کریمی و باقری کنار هم در خط هافبک بازی کنند. شاید مقاومت باشگاه برای تاخیر در بازگشت فرشید باقری برخلاف تمایل شفر، خدمت و کمک ناخواسته مدیران باشگاه برای نتیجه گیری تیم باشد. این‌ها مواردی است که در آینده ای نزدیک بهتر می‌شود درباره آن‌ها صحبن کرد و نتیجه گرفت.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی