با ما ارتباط برقرار کن

پاسخگویی سازمان استاندارد 100درصد بوده / گزارش مربوطه بی اعتبار است

اصلاحات نیوز-طی هفته گذشته جدولی از سوی دبیرخانه سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان پاسخگوترین و شفاف‌ترین سازمان به این سامانه منتشر شد که در آن وزارت کار و ارشاد در صدر جدول قرار داشتند و از بانک آینده و سازمان ملی استاندارد بعنوان قعرنشینان جدول یاد شده بود.

ارائه‌شده

در

طی هفته گذشته جدولی از سوی دبیرخانه سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان پاسخگوترین و شفاف‌ترین سازمان به این سامانه منتشر شد که در آن وزارت کار و ارشاد در صدر جدول قرار داشتند و از بانک آینده و سازمان ملی استاندارد بعنوان قعرنشینان جدول یاد شده بود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بر همین اساس، سازمان ملی استاندارد ایران طی نامه‌ای در تاریخ 29بهمن‌ماه97 به «اصلاحات نیوز» توضیحاتی را ارائه نمود.

در بخشی از این نامه آمده است که "طبق گزارش سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از زمان اتصال سازمان ملی استاندارد ایران به این سامانه(4/6/1396)تا امروز(28/11/97)جمعا 45 پرسش از سازمان ملی استاندارد ایران ثبت شده که به هر 45سوال پاسخ سوال داده شده است. به عبارتی میزان پاسخگویی سازمان استاندارد ایران 100 درصد می‌باشد(پیوست شماره یک)بنابراین رقم 1 که در مقابل عنوان سازمان ملی استاندار درج شده صحیح نیست و بیانگر بی اعتبار بودن گزارش است.

این که وزارت کار با 332 سند منتشر شده و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با 229 سند منتشر شده در صدر جدول هستند موجب برتری نبوده بلکه نشان دهنده پرسش‌‌ها و ابهامات و شکایات موجود در بین اقشار مختلف می‌باشند. مقایسه باید بین پرسش‌های دریافت شده و پاسخ‌های ارسالی باشد نه تعداد پرسش‌ها و خوشبختانه میزان پاسخگویی سازمان ملی استاندارد ایران به درخواست‌ها و پرسش‌های دریافت شده در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات 100 درصد است."

متن کامل نامه و پیوست‌ها به شرح زیر است:

 

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی