با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

یک طرفه شدن جاده چالوس در آخرین روز پاییز

بر این اساس از ساعت ۱۴ روز جمعه ۳۰ آذرماه تا ساعت ۲۴ همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: جاده چالوس در آخرین جمعه پاییز یک طرفه می‌شود.

مهرداد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: بر این اساس از ساعت ۱۴ روز جمعه ۳۰ آذرماه تا ساعت ۲۴ همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷روز جمعه الی ساعت ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز جمعه هفته جاری در این محور ممنوع است. ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و بالعکس ادامه دارد.

این مسئول افزود: با توجه به فصل زمستان و ناپایداری هوا، رانندگانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی دارند، تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

خوب است که مسافران جاده چالوس توجهی هم به وضعیت آب و هوای جاده چالوس داشته باشند و اینکه منصور رحمانیان، مدیرکل هواشناسی البرز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره وضعیت آب و هوای سایر شهرستان‌های استان گفت: طی سه روز آینده شاهد بارش برف و باران در مناطق مرتفع استان همچون طالقان و منطقه جاده چالوس خواهیم بود.

وی اظهار کرده، امروز چهارشنبه (۲۸ آذر) آسمان مرکز استان صاف تا کمی ابری گزارش شده است. بررسی نقشه‌های پیش یابی هواشناسی نشان می‌دهد، تا پایان هفته آسمان کرج نیمه ابری است و در برخی ساعات شاهد افزایش میزان وزش باد خواهیم بود.

وی توضیح داد: طی سه روز آینده بیشینه دما در کرج به ۱۳ و کمینه آن نیز چهار درجه بالای صفر می‌رسد.

رحمانیان بیان کرد: طی مدت مذکور غلظت آلاینده‌های هوای استان افزایش می‌یابد و هوا در شهرستان‌های فردیس، نظرآباد، اشتهارد و هشتگرد برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد بود. طی ۷۲ ساعت آینده کمینه دما در استان به یک درجه و بیشینه آن نیز به ۱۲ درجه بالای صفر می‌رسد. طی این مدت میانگین سرعت وزش باد در استان بین چهار تا ۱۲ متر در ثانیه متغیر خواهد بود.

/ایسنا

  عکس: لحظه ورود بازیکنان تیم ملی به زمین باری گرم کردن
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی