با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

چطوری کریس هم «بیرانوند» را عوض نکرد

اصلاحات نیوز؛ بیرانوند را به این دلیل خالص ترین بازیکن فعلی فوتبال کشور می دانیم که هرگز سعی نکرده در لایه های زندگی مدرن امروزی، پنهان شود، صورتش را بزک کند و اساسا خودش را یک آدم دیگر بداند.

 

علیرضا بیرانوند یکی از خالص ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران است. منهای تمام شوخی هایی که در فضای مجازی بر سر ماجرای «چطوری کریس» با او شد، بیرانوند بازیکنی است که جوگیر فضای پایتخت نشده است.
این درست که چهره اش هم به درد آنچه دیگران انجام می دهند نمی خورد اما به قاعده، بیرانوند می توانست از نظر مرام و معرفتی تغییر مسیر بدهد.
بیرانوند اما در مصاحبه امروزش با یک رسانه کروات، به زندگی سختی که پیشتر در چوپانی داشت اشاره کرد.
سخت است برای خیلی ها که این گونه درباره گذشته حرف بزنند؛ از گذشته حرف زدن دل می خواهد. با این که در چنین شرایطی ،زندگی بیرانوند به کلی تغییر کرده و او می تواند هیچ اشاره ای به گذشته ها نکند.
برای بیرانوند که البته قبلا در کلیپ هایی علنا گفته بود چگونه پشت در باشگاه نفت تهران، شب را به صبح رسانده اصلا خجالت ندارد که بگوید روزی در پیتزافروشی، برای امرار معاش کارگری می کرد.
انسان های سربلند با غرورشان زندگی می کنند و بیرانوند برای این که شرمنده خانواده نباشد، کار کرد؛ آن قدر کار کرد که حاصلش را امروز مشاهده می کنید. او نمونه ای واضح از تحقق رویاهاست؛ آن هم بدون پول و پارتی و رانت های امروزی!
بیرانوند را به این دلیل خالص ترین بازیکن فعلی فوتبال کشور می دانیم که هرگز سعی نکرده در لایه های زندگی مدرن امروزی، پنهان شود، صورتش را بزک کند و اساسا خودش را یک آدم دیگر بداند.
کسی توقع ندارد بیرانوند را دوباره در قامت همان چوپان زحمتکش ببینید؛ او اینک بیرانوندی است که پنالتی کریس را مهار کرده؛ در تیمی بازی کرده که در جام جهانی مقابل قدرت های فوتبال دنیا ایستاده و در پرسپولیس تبدیل به یک دروازه بان بی جانشین شده؛
با این همه علیرضا بیرانوند همان پسر ساده و دوست داشتنی است و این در دنیایی که مردم با یک اتفاق خیلی ساده، رنگ عوض می کنند فوق العاده ارزشمند است…

/خبر ورزشی

  درآمد خانوارها از هزینه‌هایشان بیشتر شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی