با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مصباحی‌مقدم: موسساتی که از ناحیه آمریکا، اروپا و سایر مراکز تحریم هستند، نمی‌توانند تامین مالی‌شان کنند!

به گزارش اصلاحات نیوز؛ حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم در نوشتاری گفت: وزیر سابق اقتصاد نامه‌ای به بانک‌ها در مورد FATF ابلاغ کرده بود که باید آنرا اجرا می‌کردند.

وی ادامه داد: موسساتی که از ناحیه آمریکا، اروپا و سایر مراکز تحریم هستند، نمی‌توانند تامین مالی‌شان کنند! این اقدامات موجب شد، عده‌ای به حق نگران شوند.

عضو هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: چیزی را تصویب می‌کنید که دشمن می‌خواهد و ما را دچار خود تحریمی می‌کند.

 
این نماینده اقتصاددان ادوار مجلس شورای اسلامی، پیش‌تر نیز گفته بود: ما باید جهان اسلام را از نظر سیاسی و اقتصادی و غیره یکپارچه کنیم و پول مشترک داشته باشیم، چرا باید همچنان از پول‌های خارجی به ویژه دلار استفاده کنیم؟!

 
مصباحی‌مقدم همچنین گفته بود: «با اجرایی شدن فازهای مختلف سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، ایران به نقطه‌ای خواهد رسید که در میان یکی از ۱۰ کشور و به تعبیری ۷ کشور پیشرفته جهان در ابعاد مختلف باشد».

۲۲ مهر امسال، در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، که در آن اهمّ مبانی و آرمان‌های پیشرفت و اُفق مطلوب کشور در پنج دهه آینده ترسیم و تدابیر مؤثر برای دستیابی به آن طراحی شده است، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.

/میزان

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی