با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سردار یزدی: دشمن می‌خواست ایران را هم شبیه سوریه کند

در دوران دوم خرداد سعی کردند به جوانان ما آدرس غلطی دهند تا آن‌ها از آرمانهایشان دور شوند. تمام سعی دشمن این است که بگوید علم و فرهنگ در کشور ما به انزوا کشیده شده است، در حالی که ما در علم و فرهنگ پیشرفت‌های قابل توجهی کردیم.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ ، سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ، در مراسم بزرگداشت شهدای امنیت که عصر امروز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در این دانشگاه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: بعد از دوران دفاع مقدس، دشمنان ما متوجه شدند که توان اسلام، شیعه و ولایت فقیه چه میزان است. برای همین تمام توان خود را صرف توقف ما کردند.

وی افزود: آن‌ها سعی کردند با تهاجم فرهنگی جوانان ما را از داشته‌هایشان جدا کنند. فکر می‌کردند جوانان در حال دور شدن از فرهنگ دینی و انقلابی هستند. در گذشته فیلم‌های مبتذلی که در خارج از کشور قیمت بالایی داشت به صورت مجانی از مرز‌های شرقی وارد کشور می‌شد و از مرز‌های غربی هم مشروبات الکلی به کشور قاچاق می‌شد تا جوانان ما را منحرف کند.

سردار یزدی ادامه داد: در دوران دوم خرداد سعی کردند به جوانان ما آدرس غلطی دهند تا آن‌ها از آرمانهایشان دور شوند. تمام سعی دشمن این است که بگوید علم و فرهنگ در کشور ما به انزوا کشیده شده است، در حالی که ما در علم و فرهنگ پیشرفت‌های قابل توجهی کردیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ با تبریک روز شانزده آذر تصریح کرد: دشمن طی این سال‌ها سعی کرد تا دانشجویان ما را از ظلم و استکبار ستیزی دور کند. دشمنان به دست خودشان مسیری را ایجاد کردند که بسیج جهان اسلام شکل گرفت.

/افکارنیوز

  سفر رئیس‌جمهور به استان کردستان لغو شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی