با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حجت‌الاسلام سلیمی: سازمان بازنشستگی به قانون همسا‌ن‌سازی حقوق عمل نکرده است

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کسانی که پیش از سال ۸۹ بازنشسته شدند حدود یک میلیون و دویست هزار تومان دریافت می‌کنند، گفت: بازنشستگان پس از سال ۸۹، ۲ برابر این میزان حقوق دریافت می‌کنند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه طبق قانون همسان‌سازی، حقوق بازنشستگان پس و پیش از سال ۸۹ باید یکسان شود، تاکید کرد: علی‌رغم  اینکه در قانون بحث یکسان‌سازی آمده است اما سازمان بازنشستگی تخلف کرده و به آن عمل نمی‌کند.

وی افزود: این دریافت ۲ برابری بازنشستگان، پس از سال ۸۹ تبعیض فاحش و بدون مبنا است.

حجت‌الاسلام سلیمی با تاکید بر اینکه حقوق یک میلیون و دویست هزار تومانی بازنشستگان کفاف زندگی آنها را نمی‌دهد، اضافه کرد: مخارج زندگی بالا است؛ این قشر به دلیل شرایط سنی هزینه درمان دارند و تحت فشار هستند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش ۲ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: برای همسان سازی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش ۳۰ هزار میلیارد تومان نیاز است که متأسفانه دولت یک پانزدهم این رقم را برای همسان سازی حقوق آنها در بودجه سال آینده تخصیص داده است که این بودجه کم قطعاً بازنشستگان آموزش و پرورش را در مضیقه قرار خواهد داد.

/تسنیم

  پیروزی ترامپ در بین نامزد‌های جمهوری‌خواه در ایالت آیووا
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی