با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

کیهان: آیت الله شبیری از رئیس دولت اصلاحات توضیح بخواهد که چرا هیزم‌کش نقشه براندازی بود؟

اصلاحات نیوز، کیهان مدعی شد: برخی خبر‌ها حاکی از این است که حلقه نفاق شامل محمد خاتمی، عبدالله نوری و کرباسچی، آیت‌الله شبیری زنجانی را در ماجرای ملاقات اخیر مقابل عمل انجام شده و در رودربایستی قرار داده‌اند. اما فارغ از صحت و سقم این خبر، ایشان مشخصا از خاتمی توضیح بخواهد که چرا نقش هیزم‌کشی برای آشوب و ناامنی را در خدمت نقشه براندازی اسلام و جمهوری اسلامی (به نیابت از آمریکا و انگلیس و اسرائیل) ایفا کرده‌اند؟

به گزارش اصلاحات نیوز، روزنامه کیهان در خبری به نقل از جهان نیوز نوشت: آیت‌الله شبیری زنجانی تنها به خاطر روابط فامیلی با عبدالله نوری، دعوت منزل او را پذیرفته و اطلاعی از دیگر میهمانان حاضر در منزل ایشان نداشته و در ابتدای دعوت چنین مسئله‌ای مطرح نبوده است.

آیت‌الله شبیری‌زنجانی از انتشار خبر این میهمانی ناراحت هستند و قبل از این نیز خواستار عدم انتشار رسانه‌ای این دیدار بوده‌اند.

برخی خبر‌ها حاکی از این است که حلقه نفاق شامل محمد خاتمی، عبدالله نوری و کرباسچی، آیت‌الله شبیری زنجانی را در ماجرای ملاقات اخیر مقابل عمل انجام شده و در رودربایستی قرار داده‌اند. اما فارغ از صحت و سقم این خبر، ایشان مشخصا از خاتمی توضیح بخواهد که آیا بار‌ها در جلسات خصوصی گفته که ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ دروغ بود یا نه؟ اگر گفته – که بار‌ها اذعان کرده و مشابه همین اعتراف را تاج‌زاده در ویدئوی معروف دارد – چرا با یک پیش‌فرض دروغ و علم به دروغ بودن مدعای تقلب، ۸ ماه در مرکزیت مجمع روحانیون، نقش هیزم‌کشی برای آشوب و ناامنی را در خدمت نقشه براندازی اسلام و جمهوری اسلامی (به نیابت از آمریکا و انگلیس و اسرائیل) ایفا کرده‌اند؟ قطعا با صحنه‌سازی و گرفتن عکس با یکی از مراجع نمی‌توان آن جنایت‌ها و خیانت‌های مسلم، ازجمله زیر پا گذاشتن حقوق ۲۴/۵ میلیون نفر و ظلم و تهمت به نظام اسلامی، و گستاخ و امیدوار کردن دشمنان یک ملت را لاپوشانی کرد و اصطلاحا غسل تعمید انجام داد.

انتهای پیام/

  قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۸/۱۲
آگهی
آگهی