با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سردار فدوی در مشهد: ابرقدرت‌ها در مقابل ایران صف‌آرایی کرده‌اند/ ۴۰ سال دشمنی بی‌اثر

به گزارش اصلاحات نیوز از مشهدمقدس، سردار علی فدوی شامگاه پنجشنبه در مراسم بزرگداشت سردار نورعلی شوشتری که در بهشت رضا (ع) مشهد برگزار شد اظهار داشت: دشمنی دشمنان با نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال اخیر بی سابقه بوده و این مسئله از زمان صدر اسلام تاکنون با این شدت دنبال نشده است.

به گزارش اصلاحات نیوز، سردار فدوی با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران در نطقه اوج حرکتی خود قرار دارد خاطرنشان کرد: تمام دشمنی‌های دشمنان در این زمینه بی اثر بوده و به اعتراف و اذعان خودشان نتوانسته‌اند از پس انقلاب اسلامی ایران بربیایند. وضعیت ایران نه تنها با وضعیت ۴۰ سال پیش خود متفاوت است بلکه با وضعیت دو سال پیش خود نیز متفاوت است و باید این روند را ادامه دهیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه ابرقدرت‌های جهان همگی در صفی واحد در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده‌اند تاکید کرد: تمام فکر و ذکر آنها امروز بازدارندگی ایران است و تصورشان این است که ایران به دنبال اقدامی علیه آنها است و این در حالی است که از نظر امکانات اقتصادی ممکن است از ما نیز جلوتر باشند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی متعددی از سوی دشمنان صورت گرفت تا برای مثال مردم را ترغیب به حضور خیابانی در سال گذشته و امسال کنند عنوان کرد: اما شاهد بودیم که مردم ما در این زمینه با بصیرت عمل کردند و جمع اندکی در خیابان‌ها ظاهر شدند که جزو مردم نبودند در حالی که برای مثال در همین انقلاب امثال شهید حججی‌ها را داریم که میلیون‌‌ها نفر برای وی به خیابان می‌آیند.

سردار فدوی افزود: نبرد میان انقلاب ایران و استکبار جهانی در واقع نبرد میان حق و باطل است و این دو در یک ظرف و در کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند و هر روز شاهد هستیم که دشمنی دشمنان با نظام اسلامی ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد و در طول ۴۰ سال اخیر نیز این دشمنی به اشکال مختلف ادامه پیدا کرده است.

وی گفت: امروز انقلاب اسلامی برای دشمنان ما نگران کننده شده و همواره تصور می‌کنند که ممکن است علیه آنها اقدامی صورت بگیرد و اذعان می‌کنند که به دنبال وضعیتی هستند که بازدارندگی را علیه ایران رقم بزنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با مطرح کردن این موضوع که زیربنای انقلاب اسلامی تفکر اسلامی است تصریح کرد: اگر مطابق با این تفکر عمل کرده و پیش برویم وعده خداوند متعال نیز در زمینه‌های مختلف محقق می‌شود و نباید اجازه دهیم دشمنان ما به دنبال طمع در برخی نقاط ضعف باشند که پیامد آن وضع تحریم‌ها باشد.

انتهای پیام/

آگهی