با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

توضیحات مشاور رئیس جمهور درباره علت حکم زندان حسن عباسی

به گزارش اصلاحات نیوز ، حسام الدین آشنا در کانال تلگرامی خود نوشت: کیهانیان و طرفداران آن سخنران این تصور را ترویج می کنند که شکایت و حکم حبس ۷ ماهه اخیر ایشان شامل قضیه اتهام اسرائیلی هم میشود، باید عرض کنم که این شکایت صرفاً بابت توهین و نشر اکاذیب است (که بطور جداگانه توسط آقای دکتر آخوندی و معاونت حقوقی طرح شده است). اما موضوع تکرار جنگ روانی اسرائیل و اتهامات واهی، یک شکایت جداگانه است که بر اساس رسیدگی قضایی در ۱۰ ماه پیش در حکم بدوی، ایشان به ۸ ماه حبس محکوم شده است . اکنون این حکم در مرحله بررسی مجدد در دادگاه تجدیدنظر است. دادگاه بدوی تأیید کرده ایشان بی‌اساس بهتان زده است و مطالب ایشان فقط براساس ادعای دشمنان انقلاب است. یادمان نرود که ایشان در سخنرانی‌های پرشمار خود در زمان انتخابات یک کتاب جعلی به نام “ارتباط” را به همه نشان میداد و میگفت شامل صدها صفحه سند است.

انتهای پیام/

ادامه ی خواندن
۱۳ نظر

1 پاسخ

 1. ایرانی آگاه

  23 اکتبر 2018 در 8:26 ق.ظ

  بله
  مشکل از اونجایی شروع شد که به منتقدین آگاه توهین مادبانه شد وگفتند دلواپسسسسسسسسان همیشه دلواپس
  حالا به جای اینکه توضیح بدن به واقعیتهای مطرح شده ورد اتهام شده
  دارن با قسمت دوم این حکم که مثلا توهین اسمشو گذاشتن صورت مسئله رو میپوشوننن چون پاکککککک نمیتونن بکنن
  ولی بدونید با دروغ فقط رو سیاهی رو در تاریخ ایران برای خودتون باقی میگذاریید
  دکتر عباسی عزیز خدا شما رو برای ایران اسلامی شدن باقی بدارد تا ظهور دولت حق الهی انشاءالله

 2. ناشناس

  20 اکتبر 2018 در 11:07 ق.ظ

  برو مزخرف نگو جناب اشنا،شما وامثالتان مملکت را به گندکشیدید خیلی دوام نیدارید بساط شما هم جمع میشه

 3. عباس

  20 اکتبر 2018 در 9:42 ق.ظ

  آقایان اصلاحات شما که طاقت شنیدن صدای حق راندارید نتیجه اش میشود خوردشدن استخوان همه مظلومین جامعه زیرلگدوچکمه های اصلاحات( لیبرال ) علی برکه اللله.

 4. ناشناس

  20 اکتبر 2018 در 9:16 ق.ظ

  ایشان برای اتهام نشر اکاذیب تبرئه شدن…. مردم رو چی فرض کردید.

 5. بسیجی

  20 اکتبر 2018 در 2:16 ق.ظ

  حزب اصلاحات یعنی همان لیبرالیسم غرب گرا وخائن وجاسوسای انگلیس که همشون دوتابیعتی هستن و وزیرای ملیاردی این دولت کنونی میباشند خیلی متاسفم برای این حزب لیبرالیسم که تا کسی ازشوون انتقاد میکنه فورا سرکوبش میکنن و تخریبش میکنن و متاسفم برای وزارت اطلاعات ما که متاسفانه با مفاسد اقتصادی های کلان کشور که پدر اقتصاد ایران رو در آوردن برخورد نیکنه چرا بر خورد نمیکنه چون همه اونها اقوام خودشونن برادر او برادر زاده های یعقه سفید ها هستن و چون از خودشونن باهاشون برخورد نمیکنن و به سادگی از کنارشون رد میشن ولی اگه همین وزارت اطلاعات ما یا همین قوه قضائی ما یه آفتابه دزد رو بگیرن اول باید تو کل کشور جار بزنن او بگن این آغا این کارو کرده وبعد تمام اطلاعات خانواده اش رو تو رسانه پخش میکنن و چند سال حبسش هم میدن ولی اگ یه مفسد اقتصادی گردن کلفت رو بگیرن که از خودشونه اسمش رو تکه تگه میکن توی رسانه که کسی نفهمه کیه ا و چه کار کرده چی دزدیده و بعدش هم بایک پروانه کسب بیرونش میارن مثل برادر آغای روحانی و جهانگیری که برادر آعای روحانی که معروف به آغا حسن فریدون میباشندبا وثیقه آزاد میشن او دنبال ظریف میره برای توافق برجام او که اونجا هم طاهرا ظریف رو مجبور میکنه که توافق رو بپذیره و ما ها رو بدخت کنه و خودش هم بره از همون ور دبی وامارات و به کشور هم بر نمیگرده

 6. سرباز گمنام امام زمان (عج)

  19 اکتبر 2018 در 11:39 ب.ظ

  فعلا قدرت دست افرادی است که هر حرفی علیه شان بزنی می برندت زندان و تهمت ناروا هم بهت میزنند. اگر واقعیت هار ا بگویی تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب میشود و زندان می روی ولی اگر دروغ مصلحتی و به نفع دولت مردان بزنی تلاش برای برون رفت کشور از مشکلات به حساب می آید و قهرمان ملی میشوی.

 7. مدافع توحید

  19 اکتبر 2018 در 9:31 ب.ظ

  مزخرفات خوبی راجب حسن عباسی گفتید شخصی که مثل معلم دلسوز برای روشنگری مردم سوخته

 8. صدای حق

  19 اکتبر 2018 در 8:52 ب.ظ

  جناب آشنا چرا دکتر عباسی ۳ بار توسط ۳ قاضی از اتهام نشر اکاذیب تبرئه شد؟
  دکتر عباسی چه حرف‌هایی زدند و چه موضوعاتی مطرح شد که دادگاه مطالب ایشان را تایید کرد ؟

 9. صدای‌ حق

  19 اکتبر 2018 در 8:15 ب.ظ

  جناب‌ آشنا‌ ظاهرا اشراف دقیقی به پرونده دکتر عباسی ندارند‌. زیرا‌ دکتر عباسی از اتهام نشر اکاذیب تبرئه شدند و تنها بخاطر توهین زندان را بر وی تحمیل کردند. یعنی تمامی مطالب دکتر عباسی در طی این مدت درست بوده است.

 10. مهدی

  19 اکتبر 2018 در 6:53 ب.ظ

  به به عجب اظهار نظرهای جالب ومتینی در مورد اقای اشنا شده سایت شما مقید نیست که اظهار نظر شامل توهین و تهمت رو منتشر نکنه ؟؟

  • من

   19 اکتبر 2018 در 10:33 ب.ظ

   ذرت پرت نکن

 11. محمود

  19 اکتبر 2018 در 4:34 ب.ظ

  انشاءالله دوره شما هم به پایان میرسد،چگونه روز اول همه تقصیرات را گردن احمدی نژاد می انداختید.خدا جای حق است،چند برابر بدتر برسرتان آمد.حالا بتازید تاپایان دوره تان .آنوقت مثل بقایی ومسامحه اگربرسرتان نیامد هرچه دلتان خواست بگویید

 12. ناشناس

  19 اکتبر 2018 در 4:11 ب.ظ

  اصلاحاتی مثل سگ نجسه و با آب دریا قرار نیست پاک بشه

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی