واکنش نمایندگان مجلس به سیسمونی‌گیت قالیباف

نمایندگانی که به موضوع سیسمونی‌گیت ورود کرده‌اند، اکثراً از قالیباف حمایت کرده‌اند!

واکنش نمایندگان مجلس به سیسمونی‌گیت قالیباف
قالیباف در یک همایش، پس از سیسمونی گیت

اصلاحات نیوز؛ با گذشت چند روز، تعدادی از نمایندگان به این اتفاق واکنش نشان دادند که در زیر می خوانید؛

مجتبی توانگر نماینده تهران:

«تجربه نشان داده است که پروژه‌های محفلی دارای اهداف سیاسی در ابتدای امر گرچه توفیقاتی دارند ولی در بلندمدت و با فرو نشستن غبارها، در نهایت به ضرر محفل طراحان تمام خواهد شد.

‏از ⁧‫رئیس‌ مجلس‬⁩ انتظار می‌رود تا از پیگیری پرونده ⁧‫پروژه‌بگیران‬⁩ محفلی دست نکشد.»

محمد رشیدی نماینده کرمانشاه:

«فرق است میان آنها که برای حلال نسنجیده خانواده خود عذرخواهی می‌کنند و آنها که همدست و شریک حرام قطعی خانواده خود هستند.»

محسن علیزاده نماینده سپیدان:

«پروژه های سیاسی و امنیتی نمی تواند مجلس یازدهم را از ایستادن بر سر منافع مردم و مقابله با اقداماتی که مردم در آنها جایی ندارند بازدارد.

پرونده سازی و جاسوس بازی، انحراف در سیاست ورزی امروز کشور است که امیدواریم دستگاه های امنیتی جلوی آن را بگیرند.»

عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده سروستان:

« حاشیه‌ها و تخریب‌ها به نظر عادی نیست!!!

‏لازم است دستگاه های امنیتی به سرعت درباره پرونده سازی سیاسی و امنیتی برای رئیس مجلس و تخریب او در ماجرایی که با مخالفت وی و عذرخواهی خانواده‌اش همراه بوده تحقیقات لازم را انجام داده و با عناصر پشت پرده احتمالی برخورد کنند.

‏یا ستارالعیوب»

جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت:

«اگر به اسم علی(ع)، با تمسک به عدالت علی(ع)، در شب شهادت علی(ع) به دنبال بردن آبرو از شیعه علی(ع) هستی، بدان راه ابن ملجم مرادی در پیش گرفته‌ای، اخوی!»

معصومه پاشایی بهرام نماینده مرند و جلفا:

«ارتقاء پلیس، پایه گذار ⁧‫پلیس زن‬⁩ و سامانه ⁧‫پلیس ١١٠‬⁩،⁧‫ هشتمین شهردار برتر دنیا‬⁩ که با تکیه بر توان داخلی پروژه های بزرگی چون پل صدر و تونل نیایش را انجام داد، سردار جنگ و اکنون تنها کسی که در مجلس یازدهم شایستگی ریاست مجلس را دارد! با این حرفها چیزی از ارزشهای ⁧‫دکتر قالیباف‬⁩ کم نمی شود!»

مهدی عسگری نماینده کرج:

«اینکه عده‌ای از هر ماجرای کوچک و بزرگ به دنبال موج‌سواری جناحی و تسویه حساب سیاسی‌اند به کنار، اما ابهام و ناراحتی مردم را نباید نادیده گرفت. افکار عمومی می‌خواهد موضع ⁧‫قالیباف‬⁩ درباره حواشی اخیر و یک بام و دو هوای حمایت از ⁧‫تولید ملی‬⁩ را بداند، همراه با مردم منتظر پاسخ به این مطالبه‌ایم.»