۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

ماجرای تجاوز به دختر دانشجو مقابل نامزدش در شهر مرند+فیلم

پنج نفر در یکی از تفرجگاه‌های شهر مرند یک دختر دانشجو را که با نامزدش درحال صحبت بود، ربودند و نسبت به آزار و اذیتش اقدام ‌کردند.

ماجرای تجاوز به دختر دانشجو مقابل نامزدش در شهر مرند+فیلم
دستگیری ۵ آدم‌ربا که دختر دانشجو را مورد تجاوز قرار دادند

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سرهنگ محمد جلیلیان، فرمانده انتظامی مرند در این‌باره توضیح داد: یک مورد آدم‌ربایی در یکی از پارک‌های شهر مرند به پلیس گزارش شد که طی آن پنج نفر در یکی از تفرجگاه‌ها یک دختر دانشجو را که با نامزدش درحال صحبت بود، ربودند و نسبت به آزار و اذیتش اقدام ‌کردند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع دستگیری آدم‌ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت و با استفاده از شگرد‌های پلیسی تعداد ۵ نفر از آدم ربایان که اهل یکی از روستا‌های شهرستان و دارای سابقه شرارت بودند در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر و در این راستا پرونده تشکیل برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ جلیلیان خاطرنشان کرد: در بازجویی های صورت گرفته، متهمان به عمل مجرمانه خود اعتراف و برابر دستور دادستان شهرستان مرند آدم ربایان در سطح شهر گردانده شدند تا درس عبرتی باشد برای مخلان نظم و امنیت عمومی که این اقدام دستگاه قضائی، اقتدار و سرعت عمل پلیس شهرستان در دستگیری و گرداندن آنها در سطح شهر مورد استقبال شهروندان قرارگرفته و رضایت مردمی را در پی داشت.

فرمانده انتظامی مرند با تاکید بر اینکه پلیس و قوه قضائیه مقتدرانه با هرگونه ناامنی و اقدامی که فضای جامعه را ملتهب می کند برخورد خواهند کرد، گفت: امنیت خط قرمز پلیس بوده و شهرستان مرند محل امنی برای مجرمان نیست و رفتار مجرمانه و هنجارشکنانه آنها بی پاسخ نخواهد ماند.

/خبرگزاری صداوسیما

در ادامه واکنش کاربران فضای مجازی به این حادثه را می‌خوانید:

فرکام نوشته: تقریبا همه جا خوندید که این نکبتاایی که در تصویر می‌بینید 
 به یک دختر ۱۶ ساله تو شهرستان مرند تجاوز کردن.
با اینکه مخالف خشونتم و میدونم باید جامعه اصلاح بشه و این اقدامات دختر بی گناه را از کما بیرون نمیاره 
باید از ریشه اینارو نابود کرد.

مدلی لنس گفته: وقتی میبینی پنج نفر به نامزد پسری جلو چشمش تجاوز کردن  به انسان بودن خودت شک میکنی 
دختره تو کماست 
( در مرند تبریز اتفاق افتاده)

کاربر مبین نوشته: نمیخواستم بهش اشاره کنم چون خودم مرندیم و وقتی به این اتفاق تلخ فکر میکنم واقعا داغون میشم ولی چون دیدم چنجا نوشتن و برخی اشکالات داشت توضیحات گقتم بزارم و بگم
 چن روز پیش یه پسر و دختر جوون که نامزد بودن.

محمد مهدی گفته: گرداندن اوباش در مرند که به یک دختر تجاوز کرده بودند.
احسنت به قوه قضاییه

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید