۲۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵

رسانه اصولگرا:

فیلم لحظه حمله قلبی مهسا امینی در کلاس توجیهی با هماهنگی خانواده‌اش منتشر می‌شود

خبرگزاری اصولگرای فارس به نقل از دانا نوشت: «چند ماه است که در برخی اماکن عمومی و تفرجگاه‌ها، کلاس‌های توجیهی و آموزشی آسیب‌های اجتماعی با حضور روان‌شناس‌ها و مربیان پرورشی و رفتاری با هدف آگاهی‌بخشی پیرامون تبعات ناهنجاری‌های اجتماعی مانند بی‌حجابی، ایجاد آلودگی‌های صوتی و بصری و … برگزار می‌شود.

فیلم لحظه حمله قلبی مهسا امینی در کلاس توجیهی با هماهنگی خانواده‌اش منتشر می‌شود
مهسا امینی

«چند ماه است که در برخی اماکن عمومی و تفرجگاه‌ها، کلاس‌های توجیهی و آموزشی آسیب‌های اجتماعی با حضور روان‌شناس‌ها و مربیان پرورشی و رفتاری با هدف آگاهی‌بخشی پیرامون تبعات ناهنجاری‌های اجتماعی مانند بی‌حجابی، ایجاد آلودگی‌های صوتی و بصری و … برگزار می‌شود.

چند روز پیش یک دختر جوان که به دلیل پوشش نامتعارف به این کلاس‌ها ارجاع شده بود، سر کلاس دچار عارضه قلبی می‌شود و به کما می‌رود. همین موضوع کافی است تا برخی رسانه‌های خارجی با همراهی برخی افراد سیاست‌زده وابسته به جریان سیاسی اصلاحات موضوع را به دروغ به ضرب و شتم این دختر توسط ماموران پلیس و خودروی گشت ارشاد ارتباط بدهند.

پلیس جزئیات موضوع را اطلاع‌رسانی کرده و ویدیوی لحظه بروز عارضه قلبی برای این دختر جوان سر کلاس را به زودی پس از هماهنگی با خانواده او منتشر خواهد کرد».

انتهای پیام

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید