۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴

دعوا بر سر جای پارک در تهران منجر به قتل شد!

درگیری به خاطر جای پارک منجر به وقوع یک قتل در تهران شد.

دعوا بر سر جای پارک در تهران منجر به قتل شد!
قتل

درگیری در باشگاهی ورزشی در تهران بر سر جای پارک منجر به درگیری و قتل یک مرد ۳۵ ساله شد.

به گزارش مهر، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در مرکز شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با بررسی جسد مقتول یک جراحت عمیق روی سینه سمت چپ وی مشاهده کردند. کارآگاهان در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی از محل وقوع جرم دریافتند؛ مقتول و قاتل در یکی از باشگاه‌های ورزشی مرکز شهر تهران در حال تمرین بودند که پس از پایان تمرین به پارکینگ مراجعه و در آنجا به دلیل درگیری لفظی به خاطر جای پارک با یکدیگر نزاع انجام داده و قاتل با زدن یک ضربه چاقو به سینه مقتول از محل متواری می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان با استفاده از منابع اطلاعاتی موفق شدند هویت متهم را شناسایی کنند، تصریح کرد: کاراگاهان در ادامه با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات گسترده نهایت موفق شدند متهم را در مخفیگاهش در جنوب شهر تهران طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه با وجود مدارک و مستندات از ارتکاب جرم، صراحتا به قتل مرد ۳۵ ساله اقرار کرد و گفت: در باشگاه با مقتول تمرین می‌کردیم. وی را می‌شناختم پس از تمرین در پارکینگ با موتورسیکلت قصد خروج از پارک داشتم که مقتول از روی موتور خودش یک ضربه به موتور من زد و به دلیل جای پارک دعوا شد و همانجا از کوره در رفته و با یک ضربه چاقو وی را مصدوم کردم و فکر نمی‌کردم منجر به قتل او شود و سریعا از محل متواری شدم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، به دلیل قتل عمد تا اطلاع ثانوی در اختیار اداره دهم قرار گرفته و تحت نظر است.

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید