۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸

توکن جدید بازی‌ بلاکچینی باعث شگفتی آفرید!

رقم پیش فروش توکن تامادوج با رکورد شکنی از ۱۶ میلیون دلار فراتر رفت؛ توسعه‌دهندگان آن امیدوارند تامادوج تا پایان سال تکمیل و آماده ارائه کامل به بازار باشد.

توکن جدید بازی‌ بلاکچینی باعث شگفتی آفرید!
توکن

به گزارش اصلاحات نیوز؛ با ادامه توسعه دارایی های رمزنگاری شده، سرمایه گذاران به دنبال دارایی های کم ارزش با پتانسیل افزایش ارزش در بلندمدت هستند. تامادوج (TAMA)، یک توکن جدید بازی‌های بلاکچین، اخیراً از هدف جذب سرمایه فراتر رفته است. با توجه به اینکه این دارایی دیجیتال اکنون در حال عرضه است، ممکن است ارزشمندترین پیش فروش در بازار ارزهای دیجیتال باشد.
مقدمه‌ای بر توکن تامادوج

تامادوج (TAMA) توکن بومی پلتفرم بازی تامادوج است. توسعه‌دهندگان Tamadoge این پلتفرم را به عنوان یک «دوج‌کوین بازی برای کسب درآمد» توصیف می‌کنند که دستاوردهای نامنظم بهترین میم‌کوین‌های را با عملکرد و جذابیت بازی‌های بلاکچین ترکیب می‌کند.

Tamadoge بازیکنان را با به دست آوردن و بازی با “doges” (حیوانات خانگی دیجیتالی که با توکن های غیرقابل تعویض یا همان NFTها) نشان داده می‌شوند، انجام می‌دهد. این حیوانات خانگی قبل از رقابت با حیوانات خانگی دیگر بازیکنان برای دریافت جوایز و توکن‌های TAMA اصلاح و توسعه می‌یابند.

پیش فروش TAMA به نقطه عطف جدید رسید

به گزارش کریپتونیوز TAMA، همانطور که قبلا گفته شد، در حال پیش فروش است. پیش فروش، یکی از بهترین پیش فروش‌های ارز دیجیتال که کمی بیش از دو ماه پیش آغاز شد، اخیراً از مرز ۱۶ میلیون دلار از نظر سرمایه جمع آوری شده عبور کرده است. این امر TAMA را جلوتر از ETH، دومین ارز دیجیتال با ارزش بازار، که عرضه اولیه سکه (ICO) خود را در سال ۲۰۱۴ داشت، قرار می‌دهد.

دستاورد TAMA این دارایی را به هدف ۱۹ میلیون دلاری خود نزدیک می‌کند. تنها در دو ماه، دارایی از ارزش پیش فروش ۰٫۰۰۱ دلار به ۰٫۰۰۲۷ دلار افزایش یافت این سود چشمگیر نشان‌دهنده سطح بالایی از علاقه سرمایه گذاران به این کوین است.

این رقم ۱۶ میلیون دلار کمتر از یک هفته پس از آن است که توسعه دهندگان Tamadog اعلام کردند که ۱۴٫۵ میلیون دلار سرمایه پیش فروش جمع‌آوری کردند. با جمع‌آوری ۱٫۵ میلیون دلار دیگر در کمتر از دو هفته، واضح است که تقاضا برای این دارایی کاهش نیافته است – و اوضاع همچنان درحالت خوبی‌ست.
تحولات بیشتر برای این توکن در راه است

توسعه‌دهندگان Tamadogen اکنون می‌توانند به لطف بودجه پیش فروش، قابلیت‌های بیشتری را به پلتفرم اضافه کنند. به نظر می‌رسد بازی اصلی در حال تکمیل شدن است و بازار درون برنامه‌ای و سایر ویژگی‌ها تا سه ماهه چهارم سال پیش بینی می‌شود که راه‌اندازی شود. به طور کلی، تامادوج باید تا پایان سال کامل و آماده برای بازار باشد.

یکی دیگر از پیشرفت های قابل توجه، همکاری بین Tamadoge و Transak است، یک سرویس Web3 fiat on-ramp. این همکاری اوایل ماه جاری اعلام شد. کاربران بیش از ۱۵ کشور می‌توانند اتریوم را با استفاده از کارت‌های اعتباری و روش‌های پرداخت محلی خریداری کنند و وجوه فورا به TAMA تبدیل می‌شود.

اساساً، کاربران Tamadoge می‌توانند به راحتی اتریوم را با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف مانند کارت، حواله‌ها و خدمات پرداخت ویژه مانند Apple Pay و Google Pay خریداری کنند. به لطف راحتی Transak، آنها قادر خواهند بود ETH را بلافاصله به TAMA تبدیل کنند.

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید