۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷

بازار رمزارز در انتظار بیت‌کوین / اتریوم پیش از آپدیت تثبیت می‌شود

قیمت بیت‌کوین می‌تواند به زیر ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یابد. اتریوم نزدیک به ۱۶۰۰ دلار در حال تثبیت است، ریپل نیز نزدیک به سطح ۰٫۳۳۵ دلار درگیر شده است.

بازار رمزارز در انتظار بیت‌کوین / اتریوم پیش از آپدیت تثبیت می‌شود
بیت کوین

به گزارش اصلاحات نیوز؛ قیمت بیت‌کوین نتوانست موج بازیابی را بالاتر از سطح ۲۰۵۰۰ دلار شروع کند. بیت‌کوین در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. سقوط نزولی قیمت به زیر ۲۰۰۰۰ دلار ممکن است در کوتاه مدت باعث شروع روند کاهشی شدید شود.

به طور مشابه، بیشتر آلت‌کوین‌های اصلی در یک محدوده معامله می‌شوند. اتریوم نزدیک به ۱۶۰۰ دلار معامله می‌شود و ممکن است با نزدیک شدن به رویداد ادغام تحرکات خود را تغییر دهد. کاردانو نیز می‌تواند تلاشی جهت از میان برداشتن منطقه مقاومت ۰٫۴۸ دلاری انجام دهد.

روند بیت‌کوین

پس از کاهش شدید قیمت، بیت‌کوین نتوانست شرایط را بهبود دهد و در منطقه نزولی زیر ۲۰۵۰۰ دلار باقی ماند. بیت‌کوین حتی تا سطح ۱۹۵۰۰ دلار نیز پایین آمد. اکنون نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. در روند صعودی، قیمت با مقاومت نزدیک به ۲۰۲۵۰ دلار روبرو است. مقاومت اصلی بعدی اکنون نزدیک به سطح ۲۰۵۰۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت می‌تواند افزایش مناسبی را آغاز کند.

از جنبه منفی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۲۰۰۰۰ دلار قرار دارد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹۵۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت می‌تواند روند نزولی را ادامه دهد.
قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۱۶۰۰ دلار ثابت ماند. اتریوم چند نشانه مثبت را در نمودار قیمتی نشان می‌دهد. مانع فوری قیمت، نزدیک به سطح ۱۶۲۰ دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۶۵۰ دلار است که بالاتر از آن ممکن است قیمت  سطح ۱۷۰۰ دلار را آزمایش کند.

اگر یک واکنش نزولی وجود داشته باشد، ممکن است قیمت به سمت حمایت ۱۵۵۰ دلار کاهش یابد. پشتیبانی اصلی بعدی ۱۵۰۰ دلار است که کمتر از آن قیمت می‌تواند در روزهای آینده دوباره به سطح ۱۴۲۰ دلار برسد.

سایر آلت‌کوین‌های بازار رمزارز

کاردانو زیر سطوح ۰٫۵۰دلار و ۰٫۴۸ دلار قرار گرفته و اکنون نزدیک به سطح ۰٫۴۶۵ دلار در حال تثبیت است. در صورت زیان بیشتر، قیمت می‌تواند به سطح ۰٫۴۵ دلار کاهش یابد. در مقابل، ممکن است به سمت منطقه مقاومت ۰٫۵۰ دلار افزایشی داشته باشد.

بایننس‌کوین با خرس‌ها نزدیک به سطوح ۲۸۰ و ۲۸۲ دلار روبرو است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۸۸ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت می‌تواند موجی را به سمت سطح ۳۰۰ دلار آغاز کند.

سولانا نتوانست بالاتر از سطوح ۳۵ و ۳۴ دلار بماند. گاوها اکنون از منطقه ۳۳٫۲۰ دلاری محافظت می‌کنند. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۲ دلار قرار دارد که زیر آن قیمت حتی می‌تواند ۳۰ دلار را آزمایش کند.

دوج‌کوین بالاتر از سطح ۰٫۰۶۰ دلار تثبیت می‌شود. اگر یک شکست نزولی وجود داشته باشد و کندل ۴ ساعتی به زیر ۰٫۰۶۰ دلار بسته شود، خرس‌ها می‌توانند کاهش بیشتری را هدف قرار دهند. در مورد ذکر شده، حتی می تواند سطح ۰٫۰۵۶۵ دلار را آزمایش کند.

قیمت ریپل نزدیک به سطح ۰٫۳۳۵ دلار گیر کرده است. در صورت افزایش قیمت، گاوها ممکن است در کوتاه مدت با مقاومت در نزدیکی سطوح ۰٫۳۵ دلار و ۰٫۳۵۵ دلار مواجه شوند.

بسیاری از آلتکوین ها در منطقه قرمز قرار دارند، از جمله LUNA، USTC، LUNC، HNT، LDO، ATOM، CRV، SNX، CHZ، TWT، ICP، FTT، EOS و HBAR. برعکس، CEL بیش از ۲۵ درصد رشد کرد و سطح ۱٫۸۵ دلار را رد کرده است.

به طور کلی، قیمت بیت‌کوین در تلاش است تا بالاتر از حمایت کلیدی ۲۰۰۰۰ دلار باقی بماند. اگر بیت‌کوین نتواند بالای این سطح بماند، می‌تواند جرقه نزول بزرگ دیگری را به همراه داشته باشد.

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید