۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴

امام جمعه رشت: دوران پهلوی سخت‌ترین و بدترین دوره تاریخ ایران بود

فلاحتی،نماینده ولی فقیه در گیلان: غولِ رسانه که با نیرنگ ساندویچ به‌سبک مک‌دونالد، اتحاد جماهیر شوروی را منحل کرد نشان داده است که حتی از موشک‌های دوربرد، هواپیماهای بمب‌افکن و پهپادها هم می‌تواند خطرناک‌تر باشد.

امام جمعه رشت: دوران پهلوی سخت‌ترین و بدترین دوره تاریخ ایران بود
فلاحتی امام جمعه رشت

اصلاحات نیوز؛ نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به برخی وقایع ایران اشاره و بیان کرد: در ایران و در دوره صفوی نیز قدری برای اسلام تلاش شد اما از قاجار تا پهلوی، حکومت در دست ظالمان بود به‌ویژه در دوران پهلوی که سخت‌ترین و بدترین دوره تاریخ ایران بود.

وی با بیان اینکه "رسانه" به‌عنوان ابزاری برای تغییر و تحول در دنیا در دست دشمن قرار دارد تصریح کرد: غولِ رسانه که با نیرنگ ساندویچ به‌سبک مک‌دونالد، اتحاد جماهیر شوروی را منحل کرد نشان داده است که حتی از موشک‌های دوربرد، هواپیماهای بمب‌افکن و پهپادها هم می‌تواند خطرناک‌تر باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها در انگلیس فقط 2 هزار پایگاه اسلام‌شناسی و شیعه‌شناسی با هدف ضربه زدن به اسلام راه‌اندازی کرده‌اند گفت: یکی از عمده‌ترین دلایلِ اضمحلال و به فراموشی سپرده شدن بسیاری از انقلاب‌ها در دنیا در واقع نداشتن این 3 مولفه یعنی دین، رهبری و مردم بوده است.

فلاحتی با اشاره به اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در تظاهرات حمایت از مردم فلسطین در یکی از خیابان‌های انگلیس گفت: ملت ایران پس از گذشت ۴۴ سال از انقلاب، دغدغه انقلاب، رهبری و آرمان‌های اسلامی و راه شهیدان را فراموش نکرده‌اند و این مسئله برای دشمنان قداره‌کش قابل پذیرش و تحمل نیست و جمهوری اسلامی با این مردمِ خوب در برابر همه عربده‌کشان بین‌المللی خواهد ایستاد.

امام جمعه رشت ادامه داد: ما امروز در ایران جوانانی داریم که اوایل انقلاب و امام(ره) و جنگ را  ندیدند اما راه و آرمان‌های انقلاب را درک می‌‌کنند؛ جوانانی که برای دفاع از حرم رفتند و شهید شدند، نیز جنگ تحمیلی و امام را ندیده بودند اما آرمان‌خواه بودند.

در ایران و در دوره صفوی نیز قدری برای اسلام تلاش شد اما از قاجار تا پهلوی، حکومت در دست ظالمان بود به‌ویژه در دوران پهلوی که سخت‌ترین و بدترین دوره تاریخ ایران بود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش‌رو و هدف دشمن برای ضربه زدن به ستون خیمه انقلاب گفت: رهبری ستون خیمه انقلاب در ایران است و دشمن در تحلیل‌های خود به این نتیجه رسیده که باید این ستون را مورد حمله و هجمه قرار دهد از طرفی می‌دانند که نمایندگان مردم در مجلس خبرگان در انتخاب رهبری نقش دارند و لذا تلاش‌ می‌کنند تا کسانی به مجلس خبرگان راه‌ پیدا کنند که آمریکا را کدخدا بدانند و سمت و سوی دیگری داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان به حضور پرشور مردم در صحنه‌های مهم و سرنوشت‌ساز کشور در طول 45 سال گذشته اشاره و بیان کرد: مردم عزیز ایران همانطور که طی 45 سال گذشته با حضور جدی در صحنه انتخابات حماسه‌آفرینی کردند در انتخابات پیش‌رو نیز سربلند خواهند شد.

فلاحتی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه "توده مردم همه‌کاره‌اند" گفت: رهبری در جلسه اخیر خود، 90 بار کلمه "مردم" را مورد تاکید قرار دادند و فرمودند مردم بر گردن ما حق دارند.

/دیده بان ایران

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید